Aktuality

Majitel módní značky Pánské obleky BANDI podporuje studenty dotací 6.800 Kč na pánský oblek

V současné době je ekonomická situace v některých rodinách nelehká. I přesto všechno se každý rodič snaží zabezpečit pro své dítě-studenta řádné oblečení, které potřebuje na různé společenské události při studiu. Pro některé domácnosti může jejich koupě znamenat větší zátěž na rodinný rozpočet. Majitel módní značky BANDI proto se rozhodl podpořit studenty slevou a dotací na společenský oblek v celkové výši 6.800 Kč.

Vzdělání je pro společnost nesmírně důležité. Pokud jej nebudeme podporovat, nedáváme příliš prostoru dalším generacím na dobrý a kvalitní život,“ říká Andrej Bandi Vámoš. “Rád bych touto cestou pomohl některým rodinám čelit současné ekonomické situaci. Pevně věřím, že jim to pomůže při pořizování oblečení, které potřebují jejich děti při studiích.“ upřesňuje.

Dotovaný pánský oblek BANDI Hilario Marin, Slim Fit pro studenty ke zkouškám a dalším společenským událostem

Studujete a potřebujete kvalitní společenské oblečení?

Pokud si chcete pořídit cenově dostupný značkový outfit, pak neváhejte a využijte slevu 2.800 Kč a dotaci BANDI 4.000 Kč na tmavě modrý pánský oblek BANDI Hilario Marin, Slim Fit. To vše dohromady v celkové výši 6.800 Kč. Stačí přijít kdykoliv od 1. 11. – 31. 12. 2023 do nejbližší prodejny BANDI a vybrat si ke značkovému obleku Hilario Marin společenskou košili podle svého gusta.

Upozornění: Nabídka dotace 6.800 Kč platí pouze od 1. 11. – 31. 12. 2023 v případě nákupu obleku BANDI Hilario Marin společně s libovolnou společenskou košilí Bandi.


Pořiďte si dotovaný pánský oblek BANDI Hilario Marin

Tmavě modrý oblek BANDI Hilario Marin, Slim Fit je stylovým a zároveň velmi praktickým oblekem v kategorii společenských a business obleků. Je vhodný pro většinu společenských událostí. Maturitní zkouškou a večírkem to tedy zdaleka nekončí. Oblek dále využijete například na plesy a další studia, v zaměstnání, na svatbu, do divadla, na oslavu rodinných jubileí a další příležitosti. Pokud potřebujete nové a kvalitní společenské oblečení pro studenta, je model pánského obleku BANDI Hilario Marin skvělou volbou.

V tmavě modrém obleku BANDI Hilario Marin zapůsobíte jako sebevědomý mladý muž

Dotace 6.800 Kč na oblek BANDI Hilario Marin je jedinečná příležitost nejen pro studenty gymnázií, středních a vysokých škol, ale také pro studující všech dalších typů škol, kteří si potřebují pořídit kvalitní společenské oblečení ke zkouškám a dalším příležitostem.

U zkoušky vám pomůže také správný výběr košile

K tmavě modrému obleku BANDI Hilario Marin si ke zkouškám oblečte nejlépe bílou košili. Bílá barva zanechává dojem, že jste cílevědomý mladý muž se smyslem pro pořádek. U zkoušejících vyvolá podvědomý pocit, že jste připravení a naučení. Navíc je bílá košile univerzální a využijete ji pro různé další příležitosti. Podívejte se na celý sortiment společenských košil značky BANDI.

Ve společenské pánské košili BANDI uděláte u zkoušek ten nejlepší dojem

Tip

Chcete vědět jak vám oblečení může pomoci při zkouškách? Přečtěte si, jak se obléknout k maturitním zkouškám, abyste uspěli a aby vám oblečení neuškodilo.


Postup pro získání dotace 4.000 Kč a slevy 2.800 Kč, celkem 6.800 Kč

  1. Přijďte do vaší nejbližší značkové prodejny BANDI s vyplněnou a potvrzenou „Žádostí o dotaci“, ke stažení níže v PDF.
  2. Vyberte spolu s odborným poradcem správnou velikost modelu pánského obleku BANDI Hilario Marin, Slim Fit.
  3. Vyberte si dále libovolnou společenskou košili BANDI.
  4. V případě potřeby úpravy obleku na vaše míry, využijte asistence odborné krejčové.
  5. Na nákup společenského oblečení uplatníte dotaci a slevu v celkové výši 6.800 Kč.

Pozor! Akce je omezená skladovou zásobou. Proto neváhejte a přijďte si pro značkový pánský oblek s dotací do vaší nejbližší prodejny BANDI co nejdříve.


Přijďte si pro svůj dotovaný oblek a nechte si poradit od odborníků u šálku lahodné kávy

Odborní poradci v prodejnách vám pomohou s výběrem velikosti nejen dotovaného společenského obleku a košile, ale také kravaty, obuvi a dalších módních doplňků. Aby vám oblek padl přímo na tělo, je k dispozici v každé značkové prodejně BANDI pánská krejčová, která v případě potřeby provede nezbytné úpravy. Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle.

Proč se může stát, že budou zapotřebí úpravy od pánské krejčové? Společenská etiketa vyžaduje dodržování určitých pravidel. Například délka rukávů saka by měla být nastavena tak, aby vám vyčnívala manžeta rukávu košile.


Odpovědi na vaše otázky

Můžou dotaci získat i studenti dálkového či kombinovaného studia?
Dotaci uplatní všichni studenti, kteří mají potvrzení o studiu a studentský průkaz.

Dá se dotace uplatnit na jiný oblek?
Ne, dotaci lze využít pouze při nákupu dotovaného tmavě modrého pánského obleku BANDI Hilario Marin, Slim Fit, spolu s nákupem společenské košile BANDI.

Chci dotaci uplatnit pouze na oblek a košili nepotřebuji.
Bohužel, toto nelze. Dotace je platná pouze v případě nákupu obleku společně se společenskou košilí.

Společenskou košili můžu vybírat v jakékoliv ceně a slevě?
Ano. Každý prvek společenského outfitu můžete vybírat libovolně. A to jak v základních cenách, tak i ve slevách. Výběr je pouze na vás.

Můžu nakoupit oblek s dotací a slevou v e-shopu?
Bohužel toto nelze. Pánské obleky v e-shopu www.BandiVamos.cz není možné nakupovat s ohledem na jejich možné úpravy. Je nutné navštívit značkovou prodejnu BANDI. V každé prodejně BANDI jsou odborní poradci, kteří vám poradí s výběrem správného oblečení dle zásad společenské etikety. Je vám k dispozici také pánská krejčová, která upraví oděv přesně na míru vaší postavy, ať už jste menšího vzrůstu či robustní postavy. Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle.

Můžu s žádostí o dotaci poslat někoho jiného do prodejny?
Ne. Je potřeba, abyste se dostavili osobně a prokázali se potvrzenou žádostí o dotaci a studentským průkazem.

Můžu dotaci uplatnit na nákup oblečení pro příbuzného?
Ano. Podmínkou je, abyste se dostavili s příbuzným vy osobně a prokázali se studentským průkazem a potvrzenou dotací BANDI.

Mám vaši věrnostní V.I.P. Club kartu BANDI se slevou 5 %. Můžu ji využít ještě navíc k nákupu?
Bohužel, toto nelze. Dotace se nesčítá s dalšími slevami kromě slevy 2.800 Kč, která se přímo váže na dotovaný oblek BANDI Hilario Marin. Slevy se nesčítají.

Mám kartu Sphere Card / ISIC a všiml jsem si, že jste v tomto slevovém programu zařazeni. Je možné tuto kartu využít, abych získal další slevu ještě navíc k dotaci?
Bohužel, na pánský oblek toto nelze. Na vámi vybranou společenskou košili ano.

Pokud máte jakékoliv další dotazy, kontaktujte odborné poradce ve vaší nejbližší prodejně BANDI.

Mohlo by vás zajímat