Aktuality

Majitel módní značky Pánské obleky BANDI podporuje studenty při jejich vzdělání. Nyní dotací 6.500 Kč na pánský oblek

V současné době, kdy se zvyšují ceny energií, potravin, spotřebního zboží a dalších položek, je ekonomická situace v některých domácnostech nelehká. Především pro matky samoživitelky je tento stav velice složitý. I přesto všechno se každý rodič snaží zabezpečit pro své dítě-studenta řádné oblečení, které potřebuje na různé události při studiu. Pro některé domácnosti může jejich koupě znamenat větší zátěž na rodinný rozpočet.

Majitel módní značky BANDI si je této situace vědom. Proto se rozhodl podpořit studenty slevou a dotací na oblek ve výši 6.500 Kč při nákupu kompletního společenského outfitu. „Vzdělání je pro společnost nesmírně důležité. Pokud jej nebudeme podporovat, nedáváme příliš prostoru dalším generacím na dobrý a kvalitní život,“ říká Andrej Bandi Vámoš. “Rád bych touto cestou pomohl rodinám čelit současné ekonomické situaci. Pevně věřím, že jim to pomůže při pořizování oblečení, které potřebují jejich děti při svých studiích.“ upřesnil.

Muž v dotovaném tmavě modrém obleku Arcadio
Dotovaný pánský oblek BANDI Arcadio v tmavě modrém provedení

Pokud jste student a potřebujete si pořídit kvalitní společenské oblečení, využijte slevu 1.500 Kč a dotaci BANDI 5.000 Kč. To vše dohromady v celkové výši 6.500 Kč na značkový pánský oblek BANDI Arcadio. Platí v případě nákupu všech položek společenského outfitu. Což znamená:

  • pánský oblek
  • společenská košile
  • kravata
  • opasek
  • společenská obuv

Proč byl pro dotaci vybrán právě tento model pánského obleku?

Pánský oblek BANDI Arcadio je nejen stylovým, ale zároveň velmi praktickým oblekem v kategorii společenských a business obleků. Svými parametry je vhodný pro většinu společenských událostí. Maturitním večírkem a maturitní zkouškou to nekončí. Oblek dále využijete například na ples, pro další studia, do zaměstnání, na svatbu jako host, do divadla, na oslavu jubileí a další. Pokud tedy potřebujete zajistit nové a kvalitní společenské oblečení, je model pánského obleku BANDI Arcadio tou nejlepší volbou.

Ojedinělá příležitost nejen pro studenty všech gymnázií, středních a vysokých škol, ale také pro studenty učňovských škol, kteří si potřebují pořídit kvalitní společenské oblečení, doplňky a společenskou obuv.

Věděli jste, že vám oblečení může pomoct při zkouškách? Přečtěte si, jak se obléknout k maturitním zkouškám, abyste uspěli a aby vám oblečení neuškodilo.

A jak získat na značkový pánský oblek BANDI Arcadio dotaci 5.000 Kč, ke které si přičtete akční slevu na oblek 1.500 Kč?

Postup pro získání dotace 5.000 Kč a slevy 1.500 Kč

  1. Přijďte do vaši nejbližší značkové prodejny BANDI s vyplněnou a potvrzenou „Žádostí o dotaci“, ke stažení níže.
  2. Vyberte spolu s poradcem správnou velikost modelu pánského obleku Arcadio.
  3. Vyberte si dále libovolnou společenskou košili, kravatu, společenský opasek a obuv.
  4. V případě potřeby úpravy obleku na vaše míry, využijte asistence odborné krejčové ZDARMA.
  5. Na nákup společenského oblečení uplatníte dotaci a slevu v celkové výši 6.500 Kč.

Pozor! Akce je omezená skladovou zásobou. Proto neváhejte a přijďte si pro značkový pánský oblek do vaší nejbližší prodejny BANDI co nejdříve. Odborní poradci v prodejnách vám pomohou s výběrem nejen velikosti obleku, ale také košile, kravaty, obuvi a doplňků. Aby vám padl oblek přímo na tělo, je k dispozici v každé značkové prodejně BANDI pánská krejčová, která v případě potřeby provede nezbytné úpravy.

S ohledem na skutečnost, že budete vybírat kompletní outfit, můžete se spolehnout, že tyto úpravy obleku vám budou provedeny ZDARMA.

Proč se může stát, že budou zapotřebí úpravy od pánské krejčové? Společenská etiketa vyžaduje dodržování určitých pravidel. Například délka rukávů saka by měla být nastavena tak, aby vám vyčnívala manžeta rukávu košile.

Přečtěte si další rady, jak správně nosit pánský společenský oblek tak, abyste vždy vypadali dokonale.

A něco navíc

Poté, co uskutečníte nákup oblečení s dotací BANDI pro studenty, dostanete věrnostní V. I. P. Club kartu BANDI v stříbrné barvě, díky které budete mít 10% slevu na každý další nákup oblečení a doplňků značky BANDI. Tím ušetříte až několik tisíc korun. A to není vše.

Pro členy V. I. P. Clubu BANDI se každý měsíc vybírají pánské obleky, košile, kravaty a další produkty společenské a volnočasové módy. Získávají tím možnost nakupovat s výraznou slevou. Jedná se především o NOVINKY.

Odpovědi na vaše otázky

Můžou dotaci získat i studenti dálkového či kombinovaného studia?
Dotaci uplatní všichni studenti, kteří mají potvrzení o studiu a studentský průkaz.

Dá se dotace uplatnit na jiný oblek?
Ne, dotaci lze využít pouze při nákupu dotovaného tmavě modrého pánského obleku BANDI Arcadio, spolu s nákupem košile, kravaty, opasku a obuvi.

Chci dotaci uplatnit pouze na oblek a další položky nepotřebuji.
Bohužel, toto nelze. Dotace je platná pouze v případě nákupu kompletního společenského outfitu. To znamená pánský oblek, společenská košile, kravata, opasek a společenská obuv.

Společenskou košili, kravatu, opasek a obuv můžu vybírat v jakékoliv ceně a slevě?
Ano. Každý prvek společenského outfitu můžete vybírat libovolně. A to jak v základních cenách, tak i ve slevách. Výběr je pouze na vás.

Můžu nakoupit oblek s dotací a slevou v e-shopu?
Bohužel toto nelze. Pánské obleky v e-shopu www.BandiVamos.cz není možné nakupovat s ohledem na jejich možné úpravy. Je nutné navštívit značkovou prodejnu BANDI. V každé prodejně BANDI jsou odborní poradci, kteří vám poradí s výběrem správného oblečení dle zásad společenské etikety. Je vám k dispozici také pánská krejčová, která upraví oděv přesně na míru vaší postavy, ať už jste menšího vzrůstu či robustní postavy. Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle.

Můžu s žádostí o dotaci poslat někoho jiného do prodejny?
Ne. Je potřeba, abyste se dostavili osobně a prokázali se potvrzenou žádostí o dotaci a studentským průkazem.

Můžu dotaci uplatnit na nákup oblečení pro příbuzného?
Ano. Podmínkou je, abyste se dostavili s příbuzným vy osobně a prokázali se studentským průkazem a potvrzenou dotací BANDI.

Mám vaši věrnostní V.I.P. Club kartu BANDI se slevou 5 %. Můžu ji využít ještě navíc k nákupu?
Bohužel, toto nelze. Dotace se nesčítá s dalšími slevami kromě slevy 1.500 Kč, která se přímo váže na dotovaný oblek BANDI Arcadio. Slevy se nesčítají.

Mám kartu Sphere Card / ISIC a všiml jsem si, že jste v tomto slevovém programu zařazeni. Je možné tuto kartu využít, abych získal další slevu ještě navíc k dotaci?
Bohužel, na pánský oblek toto nelze. Na vámi vybranou košili, kravatu, společenský opasek či obuv, ano.

Pokud máte jakékoliv další dotazy, kontaktujte odborné poradce ve vaší nejbližší prodejně BANDI.

Mohlo by vás zajímat