Aktuality

Majitel módní značky Pánské obleky BANDI děkuje a naděluje před Vánocemi záchranářům, policistům, hasičům, dobrovolným hasičům a dalším členům IZS slevu 50 %

Stejně jako v minulých letech, i v tomto roce by majitel módní značky BANDI rád poděkoval členům složek IZS za jejich náročnou a rizikovou práci. Záchranářům, policistům, hasičům, dobrovolným hasičům, členům vězeňské služby, justiční stráže a dalším složkám IZS. Jako formu poděkování zvolil majitel dárek, a to slevu 50 % na nákup značkového společenského a volnočasového oblečení BANDI.

Proč BANDI děkuje zaměstnancům složek IZS?

Záchranáři, policisté, strážníci, hasiči, dobrovolní hasiči a členové dalších složek IZS za nás denně při výkonu profese nasazují své zdraví a někdy bohužel i své životy. Mohlo by se zdát, že jejich práce je stejná jako jakákoli jiná. Ovšem není tomu tak. Nikdo z nás neodchází z domu od rodiny do práce s vědomím, že se může zranit, nebo že se domů vůbec nemusí vrátit. Paradoxně jsou to právě záchranáři, policisté, hasiči, dobrovolní hasiči a členové vězeňské a justiční stráže, kteří jsou mnohdy společností nedoceněni.


Tento stav si dobře uvědomuji a chtěl bych policistům, strážníkům, hasičům, dobrovolným hasičům, záchranářům a dalším členům složek IZS za jejich práci poděkovat a vyjádřit jim respekt. Právě v období před Vánoci bych jim rád věnoval dárek ve formě 50% slevy při výběru oblečení ve značkových prodejnách BANDI, aby si vybrali kvalitní oblečení a mohli tak udělat radost sobě nebo svým blízkým,“ říká majitel značky Andrej Bandi Vámoš.

V současné době, kdy se prudce zvyšují ceny energií, potravin, spotřebního zboží a dalších položek, je ekonomická situace v některých domácnostech nelehká. V tomto předvánočním období je sleva 50 % skvělou příležitostí pro zaměstnance záchranných složek výhodně obléknout sebe nebo své příbuzné, a přitom výrazně ušetřit.

Kdy jednotliví členové IZS využijí slevy?

Pro váš pohodlný a příjemný nákup je akce „Poděkování“ rozdělena do dvou měsíců:

  • termín od 1. listopadu do 30. listopadu 2022

policisté,

městští strážníci,

vězeňská služba,

justiční stráž;

  • termín od 1. prosince do 31. prosince 2022

hasiči,

dobrovolní hasiči, podnikoví hasiči,

záchranáři,

horská služba,

zaměstnanci celní správy a dalších záchranných složek.

Poznámka: Pokud jste z Libereckého kraje, od středy 16. listopadu nakoupíte s 50% slevou společenské i volnočasové oblečení BANDI v nově otevřené značkové prodejně Pánské obleky BANDI v libereckém OD Spectrum.

Dárek nejen pro muže, ale i ženy

Slevu využijí i ženy pracující v IZS, kterým se tímto naskytne výhodná příležitost k nákupu. Mohou přijít se svými blízkými přímo do značkové prodejny BANDI, kde vyberou oblečení nebo doplňky. Například vánoční dárky pro své blízké nebo kvalitní oblek pro manžela, či syna k maturitě, promocím a podobně.

Příklad slevy:

Cena pánského obleku: 12.999 Kč
Dárek – 50% sleva: 6.499,50

Členové IZS ušetří: 6.499,50 Kč

Běžně při nákupu společenského oblečení, například na ples, zaplatíte za pánský oblek s košilí a kravatou 15.997 Kč. S využitím této mimořádné slevy ušetříte polovinu ceny, tedy 7.998,50 Kč. Navíc můžete využít služeb odborné krejčové, která vám přímo ve značkové prodejně BANDI upraví vybraný oblek přesně na míru. A to se rozhodně vyplatí.

Co vše si ve slevě můžete koupit?

O polovinu levněji pořídíte veškeré nezlevněné zboží. Vzhledem k široké nabídce se nemusíte obávat, že byste neměli z čeho vybírat. Právě naopak! Díky bohatému zásobení si v prodejnách módní značky BANDI vyberete z desítek modelů elegantních obleků, pohodlných košil, jedinečných kravat nebo motýlků. V nabídce najdete rovněž stylová volnočasová saka, hřejivé elegantní svetry, vlněné kabáty nebo koženou, ručně vyráběnou obuv. Navíc vše pořídíte v různých velikostech a střizích, takže obléknout se od hlavy až k patě se může opravdu každý. Podívejte se na příklady oblečení, které pořídíte se slevou.

Černý pánský oblek, model ARANTE, tailored fit

Muž v černém obleku Arante
V pánském obleku BANDI Arante uděláte dojem v práci i ve společnosti

Hledáte klasický černý oblek, se kterým uděláte perfektní dojem prakticky kdekoli? Pak je pro vás pánský černý oblek Arante tou pravou volbou. Vynosíte jej na pracovní příležitosti i na společenské události, jako je svatba nebo ples.

Mírně vyštíhlený střih TAILORED FIT je vhodný pro muže standardní postavy. Především pro ty, kteří si zakládají na pohodlí a volnosti v pohybu. Na saku najdete i zešikmené kapsy, které také opticky zeštíhlují postavu.

Cena obleku: 12.499 Kč
Dárek – 50% sleva: 6.249,50 Kč
Zdravotníci ušetří: 6.249,50 Kč

Pánská stylová obuv ARISTEO Nero a Maron

Pánská obuv Aristeo Nero – perfektní volba do společnosti
Pánská obuv Aristeo Nero – perfektní volba do společnosti

Elegantní obuv ARISTEO v černé a hnědé barvě je ušitá ve stylu nejnovějších módních trendů. Skvěle doplní váš společenský a pracovní outfit. Boty typu oxford vynosíte například do zaměstnání, na pracovní schůzku nebo na oslavu jubilea a ples.

Boty jsou ručně ušité z prvotřídní kůže, díky čemuž jsou prodyšné a skvěle se přizpůsobí tvaru vaší nohy. Navíc je tento model obuvi doplněný o speciální vložku s Aloe Vera, která perfektně odvádí vlhkost. Vaše nohy tak budou v pohodlí i po celém dni nošení.

Původní cena obuvi: 3.979 Kč
Dárek – 50% sleva: 1.989,50 Kč
Zdravotníci ušetří: 1.989,50 Kč

Bílá pánská košile TASCIO Bianco – bílá košile je základ šatníku každého muže

V bílé košili Tascio budete vypadat vždy jako dokonalý elegán

Ať se chystáte na jakoukoli událost, bílou košilí nikdy nic nezkazíte. Tato barva košile je pro vás zárukou, že budete působit jako muž, který o sebe dbá a je pořádkumilovný. Skvěle se hodí na svatbu, pracovní večírek nebo oslavu jubilea s rodinou.

Čistě bavlněná košile Tascio je velmi prodyšná a příjemná na dotek. Má trošku širší límec, než je u košil BANDI zvykem, díky čemuž se pod límec hravě schová i klasická široká kravata.

Původní cena košile: 1.979 Kč
Dárek – 50% sleva: 989,50 Kč
Zdravotníci ušetří: 989,50 Kč

Jak se prokázat, abyste slevu získali

Hasič – služební průkaz Hasičského záchranného sboru České republiky s fotografií nebo členský průkaz Jednotky požární ochrany dobrovolných hasičů.
Dobrovolný hasič – potvrzení starosty nebo velitele SDH nebo JSDH o aktivní činnosti
Policista ČR – služební průkaz zaměstnance Policie České republiky, který je ve služebním poměru, s fotografií a identifikačním číslem.
Strážník městské/obecní policie – průkaz zaměstnance městské/obecní policie, který vykonává povolání strážníka, s fotografií a identifikačním číslem.
Záchranář – písemné potvrzení o zaměstnání ve zdravotní záchranné službě s razítkem a podpisem zaměstnavatele. Osobní údaje z potvrzení budou kontrolovány s občanským průkazem.
Příslušník vězeňské služby – služební průkaz zaměstnance, který je ve služebním poměru, s fotografií a identifikačním číslem.
Vodní záchranná služba a horská služba – služební průkaz zaměstnance s fotografií.

Podmínky pro uplatnění slevy

Podmínky jsou stanoveny proto, aby se předešlo zneužití tohoto jedinečného poděkování. Bandi chce poděkovat těm, kteří věnovali svůj pracovní život pomoci druhým. Bez splnění výše uvedených podmínek není možné slevu nárokovat.

– Sleva 50 % platí na všechen nezlevněný sortiment ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.


– Sleva NEPLATÍ pro nákup v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz


– Sleva se nevztahuje na zlevněné zboží a nesčítá se s žádnou jinou slevou nebo akcí.


– Slevu nelze uplatnit na dárkové šeky a na dárkové krabičky. A to včetně krabiček za 1 Kč.


– Zboží zakoupené v této 50% slevě je možné vyměnit ve značkových prodejnách. Konkrétně policisté a strážníci, kteří mají možnost nakoupit v prodejně pánské obleky BANDI se slevou 50 % do 30. 11., mohou zboží vyměnit do 1. 12. 2022. Hasiči, dobrovolní hasiči, záchranáři a další složky IZS pak mají možnost vyměnit si nakoupené zboží do 2. 1. 2023. Zboží nelze měnit přes e-shop.


– Sleva platí pouze pro zaměstnance ve výkonu služby Policie ČR, příslušníky Vězeňské služby, strážníky obecní a městské policie, zaměstnance Hasičského záchranného sboru ČR, zaměstnance podnikových hasičských sborů, členy dobrovolných hasičů SDH či JSDH, členy zdravotnické záchranné služby, vodní záchranné služby, horské služby a celní správy.


– Podmínkou pro uplatnění slevy je registrace klienta u BANDI. Při registraci je nezbytné vyplnit registrační údaje podle platného občanského průkazu. Díky tomu budete moci využít další výhody, které Pánské obleky BANDI nabízí. Pokud nakoupíte oblečení za více než 3.000 Kč, dostanete věrnostní V.I.P. Club kartu BANDI Black, díky které budete mít slevu 5 % na každý nákup mimo toto mimořádné poděkování a také budete moci využít speciálních výhod, které jsou určené pouze věrným klientům s touto kartou.


– Sleva platí pouze v období od 1. 11. do 30. 11. 2022 pro zaměstnance ve výkonu služby Policie ČR, příslušníky vězeňské služby a strážníky. Od 1. 12. do 31. 12. 2022 je dárek určen pro zaměstnance Hasičského záchranného sboru ČR, zaměstnance podnikových hasičských sborů, členy dobrovolných hasičů SDH či JSDH, členy zdravotnické záchranné služby, vodní záchranné služby a horské služby.


– Slevu 50 % získá pouze klient, který se prokáže platným originálním služebním průkazem. Záchranáři musí předložit potvrzení o zaměstnání s uvedeným druhem práce z oblasti zdravotnické záchranné služby. Zaměstnanci Hasičského záchranného sboru ČR se prokáží služebním průkazem, zaměstnance podnikových hasičských sborů potvrzením zaměstnavatele, členové dobrovolných hasičů SDH či JSDH potvrzením o aktivní činnosti od Starosty nebo velitele.


– Slevu je možné využít opakovaně, a to do počtu tří kusů z každého druhu zboží. Jestliže si tedy při prvním nákupu vyberete například dvě košile, můžete při dalším nákupu koupit již pouze jednu košili do počtu tří kusů.


– Sleva se vztahuje také na úpravy obleků podle platného ceníku od profesionální krejčové z prodejen Pánské obleky BANDI. Pokud tedy budete chtít zkrátit rukávy u saka, délku kalhot, zúžit obvod pasu a jiné, můžete využít 50% slevy i na tyto služby. Díky upravenému obleku na vaši míru budete vypadat dokonale při různých společenských událostech. Odborní poradci v prodejnách Pánské obleky BANDI vám rádi pomůžou s výběrem perfektního oblečení pro vás.


– Sleva platí i pro ženy, které jsou ve služebním poměru, v zaměstnaneckém poměru jako hasičky, záchranářky, vodní záchranářky a horské záchranářky nebo jako policistky obecní či městské policie. Mohou přijít samy, nebo s pánským doprovodem a nakoupit pro něj.


– Sleva je částečně přenosná. Osoba, která má nárok slevu využít, může přijít na prodejnu s přítelem či rodinným příslušníkem a nakoupit pro něj. Osoba, která má právo slevu využít, musí být fyzicky přítomna při nákupu a u placení se musí prokázat dokladem.


– Slevu nelze uplatnit v případě, že osoba, která má nárok slevu využít, poskytne svůj průkaz, či jiný doklad další osobě. Nelze, aby někdo přinesl služební průkaz od kolegy nebo napsal informační e-mail, že se dostaví syn záchranáře a podobně. Slevu může uplatnit jedině klient, který fyzicky předloží svůj služební průkaz nebo potvrzení o zaměstnání.

Odpovědi na vaše otázky

Jsem policista a v době od 1. do 30. listopadu budu služebně na Slovensku. Mohu tento dárek uplatnit také na Slovensku?
Ano. Dárek ve formě slevy 50 % na značkovou pánskou módu BANDI uplatníte i na Slovensku. Pokud jste policistou či záchranářem, pak máte možnost nakoupit i v bratislavské, žilinské či banskobystrické značkové prodejně BANDI. Pozor, platit můžete platební kartou, nebo hotově v eurech. Ve slovenských prodejnách BANDI nelze platit v českých korunách.
Stejně tak mají možnost využít tento dárek i slovenští policisté a záchranáři v českých prodejnách. Opět ale platí, že nákup je možné uhradit platební kartou, nebo hotově pouze v korunách. V českých prodejnách Pánské obleky BANDI nelze platit hotově v eurech.

Pracuji u Policie ČR jako administrativní pracovnice. Mohu využít 50% slevu IZS?
Ano, můžete. Přijďte s jakýmkoli členem IZS, který vlastní průkaz zaměstnance IZS. Může to být váš kolega, známý či příbuzný. Ten se prokáže u pokladny svým služebním průkazem. Díky tomu nakoupíte společenské či volnočasové oblečení s 50% slevou.

Platí tato sleva také pro dobrovolné hasiče?
Ano, platí pro aktivní členy SDH nebo JSDH poděkování a sleva 50 %.

Platí tato sleva i pro hasiče podnikového hasičského sboru?

Ano, i pro tyto hasič platí poděkování a sleva 50%.

Jsem zaměstnaná jako strážník městské policie, mohu slevu uplatnit, když jsem žena?
Sleva se vztahuje samozřejmě také na ženy, které pracují ve služebním poměru nebo v zaměstnaneckém poměru jako záchranář a strážník v případě obecní či městské policie. Můžete tedy přijít nakoupit sama nebo s pánským doprovodem a nakoupit pro něj.

Můj manžel je horský záchranář. Mohu nakoupit místo něj a věnovat mu tak dárek na Vánoce?
Bohužel, toto nelze. Pro uplatnění slevy 50 % musí členové horské služby, vodní záchranné služby, policisté, hasiči nebo příslušníci vězeňské služby osobně předložit platný průkaz s fotografií a záchranáři potvrzení o zaměstnání. Tuto slevu nemůže samostatně využít rodinný příslušník či kamarád. Je možné však prodejnu navštívit společně s manželem a pomoci mu s výběrem.

Nedostanu se k vám na prodejnu. Můžu využít slevy a nakoupit ve vašem e-shopu www.BandiVamos.cz?
Bohužel, toto nelze. Slevu lze využít pouze v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI. Sleva neplatí pro internetový obchod www.BandiVamos.cz, aby hasič, policista, strážník, záchranář, horský záchranář, vodní záchranář nebo příslušník vězeňské služby mohl slevu uplatnit, musí se osobně prokázat průkazem.

Potřebuji pořídit synovi oblek na promoce. Nejsem ale policistka ani členka záchranného sboru. Mohu v tomto období ve značkové prodejně nakoupit a využit slevy v rámci jiných akcí?
Určitě ano. Současně s nezlevněným zbožím najdete v prodejně i sortiment, který je v akci nebo výprodeji, a na který se už speciální poděkování majitele značky BANDI nevztahuje. Díky tomu tu můžete výhodně pořídit i vzpomínaný oblek pro syna.

Musím přijít v uniformě?
Ne, to nemusíte. K prokázání je nutné mít u sebe platný služební průkaz s fotografií. Záchranáři musí mít potvrzení o zaměstnání, které zkontrolujeme s jejich platným občanským průkazem.

Pracuji jako voják z povolání. Vztahuje se tato sleva také na vojenskou policii?
Ne, nevztahuje. Sleva platí pouze pro výše uvedené, tedy pro státní Policii ČR, městskou policii, Hasičský záchranný sbor ČR, poskytovatele zdravotnické záchranné služby, horské služby, vodní záchranné služby, příslušníky Vězeňské služby ČR a Celní správy ČR .

Stačí mi pro legitimaci odznak?
Ne. K tomu, abychom vám mohli poskytnout 50% slevu, musíme mít jistotu, že jste opravdu policista. Dostatečným důkazem je váš služební průkaz s fotografií.

Obdržel jsem vánoční voucher v hodnotě 200 Kč. Můžu jej uplatnit i s 50% slevou?
Bohužel, toto nelze. Slevy se nesčítají. Vánoční voucher můžete někomu darovat, nebo jej uplatnit při dalším nákupu.

Mám vaši věrnostní V.I.P. Club kartu BANDI se slevou 5 %. Můžu ji využít ještě navíc k nákupu?
Bohužel, slevy nelze sčítat.

Mám kartu Sphere Card a všiml jsem si, že jste v tomto slevovém programu zařazeni. Je možné tuto kartu využít, abych získal další slevu ještě k těm 50 %?
Bohužel, toto nelze. Žádné další slevy se v případě tohoto speciálního poděkování nesčítají.

Mohlo by vás zajímat