Aktuality

Májový bonus pro opravdové milovníky módy – nakupte v  prodejnách BANDI a získejte 2.000 Kč na váš příští nákup

Oslavte v květnu svou lásku k pánské módě, eleganci a dokonalému stylu s exkluzivním Májovým bonusem. Navštivte v průběhu května jakoukoli kamennou prodejnu Pánské obleky BANDI a pořiďte si nové kousky na každou příležitost. Za vaši věrnost získáte kartu s kreditem v hodnotě 2.000 Kč na další nákup značkového oblečení a doplňků BANDI.

POZOR: Akce pro získání Májového bonusu probíhá v době od 1. 5. do 31. 5. 2024.

Pořídit si nové oblečení můžete velmi výhodně s Májovým bonusem 2.000 Kč

Akci a odměnu 2.000 Kč využijte třeba pro nákup luxusního pánského obleku, elegantní společenské košile, volnočasového saka nebo stylového koženého opasku. 

Májový bonus je také skvělou příležitostí, jak potěšit přátele či známé. Darujte jim kartu s kreditem a umožněte získat výhodně značkové oblečení. Nechte je také prožít jedinečný zážitek z návštěvy prodejny BANDI, kde se o ně v pohodlí a nad šálkem lahodné kávy nebo něčeho ostřejšího postarají odborní poradci.


1. Jak získat Májový bonus 2.000 Kč na další nákup?

Navštivte v období od 1. 5. – 31. 5. 2024 kteroukoli prodejnu Pánské obleky BANDI a pořiďte si značkové oblečení, obuv nebo doplňky. Po zaplacení obdržíte exkluzivní kartu nabitou kreditem ve výši 2.000 Kč na další nákup nezlevněného zboží v celkové hodnotě nad 10.000 Kč.

2. Jak uplatnit Májový bonus 2.000 Kč na další nákup?

Během následujících dvou měsíců znovu navštivte kteroukoli z kamenných prodejen Pánské obleky BANDI a vyberte si zboží v hodnotě nejméně 10.000 Kč. Při placení stačí předložit kartu s bonusem a částka 2.000 Kč bude automaticky odečtena z vaší celkové sumy.

3. Oslavujte máj až do konce července

Abyste měli dostatek času na pečlivý výběr nových elegantních kousků z kolekce pánské společenské módy BANDI, karta s kreditem 2.000 Kč bude mít platnost dva měsíce od data jejího vydání. Pokud získáte kartu například 31. 5. 2024, Májový bonus uplatníte až do 31. 7. 2024. Přečtěte si podmínky akce.

Pozor: Akce pro získání Májového bonusu platí jen do 31. 5. 2024.


Podmínky akce

Akce se nesčítá s žádnou jinou akcí, kromě AKCE úpravy obleků na míru zdarma.

  • Pro získání Májového bonusu 2.000 Kč musíte nakoupit v kamenné prodejně BANDI v období od 1. 5.  – 31. 5. 2024. Po zaplacení obdržíte kartu s kreditem v dané výši.
  • Pro uplatnění Májového bonusu a částky 2.000 Kč je nutné nakoupit jednorázově zboží ve výši nejméně 10.000 Kč. Při placení a po předložení karty vám bude z celkové částky odečteno 2.000 Kč.
  • Akce pro získání Májového bonusu platí jen do 31. 5. 2024.
  • Kartu s bonusem 2.000 Kč lze uplatnit jako jednorázovou slevu. Platnost karty je dva měsíce od data jejího vydání. Termín platnosti doplní odborný poradce při předání klientovi.
  • Karta je přenosná. Bonus 2.000 Kč tak může využít klient, který ji získal, jeho známý nebo příbuzný.
  • Akce Májový bonus se nevztahuje na akční zboží a zboží ve výprodeji.
  • Akci lze uplatnit na nákup zboží z celého nezlevněného sortimentu BANDI – oblečení, obuvi a všech doplňků.
  • Akce platí pouze v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI

Tip pro vás

Podívejte se na širokou nabídku společenských košil, módních doplňků, kožené obuvi a volnočasové pánské módy, pak si vybrané kousky přijďte vyzkoušet a zakoupit do své nejbližší kamenné prodejny BANDI.

Upozornění: Májový bonus 2.000 Kč lze uplatnit jen v kamenných prodejnách BANDI, dva měsíce od data vydání karty s kreditem 2.000 Kč a pouze v případě nákupu nad 10.000 Kč. 


Přijďte si pro svůj Májový bonus co nejdříve

Přijďte co nejdříve do nejbližší značkové prodejny BANDI a získejte svůj Májový bonus. Odborní poradci vám ochotně pomohou vybrat ideální velikost obleku, košile, vesty, pánských kalhot či obuvi. Při šálku výtečné kávy BANDI vám poradí, jak kombinovat barvy a vzory oblečení do dokonalých outfitů.

Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle.

Pánské přechodové kabáty BANDI

Úpravy obleků na míru zdarma – AKCE

V případě, že je na vybraném oblečení potřeba cokoliv upravit, je vám v každé značkové prodejně BANDI k dispozici odborná pánská krejčová. Na místě vám poupraví oblečení přesně na míru vaší postavy. 
Využijte AKCI na úpravu obleků zdarma a šetřete svůj čas i peníze.

Mohlo by vás zajímat