Aktuality

Muzikál, který si nepřestanete zpívat – Voda (a krev) nad vodou

Hlavním partnerem neobyčejného muzikálu je módní značka Pánské obleky BANDI

Pokud milujete hity skupiny Elán, umíte je nazpaměť a neustále si je broukáte, nenechte si rozhodně ujít tento nejnovější muzikál. Autoři přichází s moderním pojetím osudů známé literární postavy, Hraběte Monte Crista, přenesených do současnosti. To vše s písněmi oblíbené kapely Elán.

Muzikál Voda nad vodou – odvěký příběh v podání kapely Elán. Foto: Richard Kocourek

Motiv zrady a vášně jedenadvacátého století

„Jde o příběh plný emocí, lásky a všeho, co patří k velkému plátnu,“ říká režisér a choreograf Ján Ďurovčík. Ztvárnění novodobého Hraběte Monte Crista prý nosil v hlavě dlouho, než s nápadem poskládat písně do příběhu oslovil kapelu Elán. A tak se zrodil muzikál Voda (a krev) nad vodou. Důvěrně známé melodie pro tuto inscenaci zaranžoval Vašo Patejdl v trochu jiné podobě, než na jakou jste zvyklí. Píseň Vinný, nevinný složil dokonce Vašo Patejdl pro toto představení zcela nově.

Herce v muzikálu obléká módní značka Pánské obleky BANDI. Foto: Richard Kocourek

Jedinečné hvězdné obsazení

Tvůrci vsadili na mnoho tradičních muzikálových tváří. Excelentní taneční, pěvecké i herecké vystoupení předvedou mladé talentované hvězdy. Na prknech divadla Kalich se tak můžete těšit na Jana Kříže, Romana Tomeše, Michala Pleskota, či Zbyňka Frice. Zářiovou premiéru si nenechal ujít také Jožo Ráž, který byl ze zpracování odvěkého příběhu nadšený.

Špičkový herecký výkon předvedou mladí talentovaní herci. Foto: Richard Kocourek

Voda, čo ma drží nad vodou

Každý z nás má nějakou „vodu“, která ho drží nad vodou. Ať už je to touha, kariéra, pomsta nebo láska. Co drží nad vodou v těžkých chvílích vás?

Herce muzikálu Voda nad vodou obléká módní značka Pánské obleky BANDI. Chcete se i vy obléknout naprosto dokonale? Navštivte nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI, kde vám tým profesionálních poradců pomůže vybrat oblek na míru.

Mohlo by vás zajímat