Aktuality

Nahlédněte do zákulisí hokeje s filmem Smečka

Partnerem filmu je módní značka Pánské obleky BANDI

Film z mezinárodní koprodukce vás zavede do světa sportu. Ten však není vždy tak férový, jak se na první pohled může zdát. O tom se sami přesvědčíte v kině od 8. října 2020. Přečtěte si, na co se ve filmu můžete těšit.

Partnerem filmu Smečka je módní značka Pánské obleky BANDI

Seznamte se s hokejovým klubem Vlci

Příběh vás zavede do života šestnáctiletého Davida, který právě nastupuje do hokejového klubu Vlci v roli posily na pozici brankáře. Idylka se však nekoná. Stejně jako v přírodě ve smečce vlků vyhrává ten nejsilnější, není tomu jinak ani v tomto hokejovém klubu. Režisér tak ve filmu otvírá téma šikany. Ta se nevyhýbá ani sportu, který měl ctít férovost a vzájemnou podporu i respekt mezi spoluhráči.

Zavítejte do hokejového světa s filmem Smečka
Těšit se můžete i na elegantní oblečení do středoškolských tanečních

Na koho se ve filmu můžete těšit?

Režisér Tomáš Polenský, který se ve svém prvním hraném celovečerním snímku zaměřil na hokejové prostředí, obsadil do hlavní role neokoukanou tvář nadějného herce Tomáše Daleckého. Po jeho boku se objeví také oblíbený herec a zpěvák Patrik Děrgel nebo Tomáš Mrvík, kterého můžete znát z oceňovaného filmu Všechno bude. S herci se na filmovém plátně potkají i známé hokejové tváře, jako je například legendární brankář Dominik Hašek.

Podívejte se na exkluzivní trailer a nechte se naladit na hokejovou atmosféru.

Mohlo by vás zajímat