Aktuality

Nechte se pobavit brilantní českou komedií Ženská pomsta

Hlavním partnerem filmu je módní značka Pánské obleky BANDI

Nevěra, psychoterapie a na závěr sladká pomsta. Zní vám to trošku jako hollywoodský thriller? Omyl. Jedná se o novou českou komedii, která vás nenechá v klidu. O to, abyste se smáli od začátku až do konce, se postaral známý režisér Dušan Rapoš a vynikající scénáristka Eva Vejmělková.

Na premiéru nové komedie se můžete těšit už 10. září 2020. Přečtěte si níže, o čem nový snímek bude a kdo se vám představí v hlavních rolích.

Nenechte si ujít novou českou komedii Ženská pomsta

Tři ženy plánují pomstu nevěrným manželům

Nikdo by neřekl, že psychoterapie sbližuje. Nebo dokonce vytváří pevná přátelství. A to za jediným účelem pomsty. Jak se to stalo?

Tři ženy zralého věku se setkávají na skupinové psychoterapii. Zpočátku se zdá, že nemají vůbec nic společného. Každá má jinou profesi a naprosto odlišnou povahu. Přece jen všechny tři trápí deprese, která má stejnou příčinu. Nevěra manželů, kterým obětovaly desítky let svého života. Zjištění, že jsou na tom všechny stejně, je sblíží natolik, že se rozhodnou pro něco velkolepého. Společně naplánují svým drahým manželům sladkou pomstu a připraví jim doslova peklo na zemi.

Množství komických scén z běžného života vás bude bavit od začátku až do konce. V hlavních rolích se vám představí Mahulena Bočanová, Jana Paulová a Eva Vejmělková. Jejich filmovými manželi jsou Miroslav Etzler, Robert Jašków a Petr Rychlý. Hvězdně obsazená komedie Ženská pomsta bude uvedena na filmová plátna českých kin už 10. září 2020.

Nemůžete se filmu dočkat? Podívejte se na oficiální trailer, který vám z příběhu odhalí ještě více.

Mohlo by vás zajímat