Aktuality

Nová značková prodejna Pánské obleky BANDI v Banské Bystrici

Jste z Banskobystrického kraje či okolí a potřebujete si nakoupit hezké společenské oblečení na svatbu, svaté přijímání, taneční, ples a další společenské události? Nebo kvalitní oblečení do zaměstnání či do restaurace s rodinou a přáteli? Máme pro vás skvělou zprávu. V pátek 14. října 2022 otevřela módní značka Pánské obleky BANDI novou prodejnu. Přijďte se podívat a nakoupit pánské společenské oblečení vysoké kvality do Radvaň Parku v Banské Bystrici.

Nová značková prodejna Pánské obleky BANDI v Banské Bystrici

Na výběr přes tisíc kusů moderních obleků

Ve značkové prodejně pánské obleky BANDI v Banské Bystrici si nakoupíte pánské obleky ve velikostech od 42/164 až po 66/200. To znamená, že se zde obléknou muži různých typů postav, jak menšího vzrůstu, tak i vysocí. V nabídce obleků si vyberete z nejnovějších módních kousků, ale i z akčních a výprodejových obleků, kde ušetříte několik tisíc korun. Máte možnost se na jednom místě kompletně obléknout na jakoukoli slavnostní příležitost, jak se říká „od hlavy k patě“. Svůj šatník můžete obohatit o:

  • pánské obleky,
  • společenské košile,
  • společenskou obuv,
  • volnočasová saka a kalhoty,
  • kravaty a motýlky,
  • vlněné kabáty,
  • manžetové knoflíčky,
  • kravatové spony,
  • parfém a další skvělé doplňky.

V prodejně si vyberete také z nabídky volnočasových sak, která jednoduše propojíte s vašimi džíny. Pro vyznavače pohodlí máme dobrou zprávu. Pokud máte problém sehnat bavlněné kalhoty a nejste příznivcem riflí, vyberte si z nabídky velice pohodlné volnočasové kalhoty. Budete tak vypadat stylově, i když jdete s přáteli do restaurace, anebo do kina. A to není všechno.

Pánské obleky BANDI – značkové společenské oblečení ve stylu nejnovějších módních trendů
Pánské obleky BANDI – značkové společenské oblečení ve stylu nejnovějších módních trendů

Asistovaný prodej zajistí dokonalý výběr oblečení

Odborní poradci vám pomohou se správným výběrem při šálku lahodné kávy nebo sklence vína. Je pro vás důležité vědět, že ne každé oblečení je vhodné pro kteroukoli událost. Věděli jste například, že kravata s diagonálním pruhem není vhodná na oslavné společenské události jako jsou plesy a svatby? Jedná se o čistě pracovní verzi kravaty, která se nosí pouze do zaměstnání. Nevíte si rady s výběrem vhodného oblečení nebo s kombinováním barev? S tím si nemusíte lámat hlavu. Odborní poradci vám právě v těchto tématech pomohou.

Odborná krejčová šetří vaše peníze i čas

V případě, že je na vybraném oblečení potřeba cokoli upravit, je vám v této prodejně k dispozici odborná pánská krejčová. Na místě vám provede úpravy oblečení přesně na míru vaší postavy. Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle. Tím ušetříte peníze a čas při shánění krejčové, která by vám jinde koupený oblek musela upravit.

Dobrá zpráva pro klienty, kteří k prodejně pojedou autem. Nemusíte bloudit labyrintem nákupního centra, protože do banskobystrické prodejny Pánské obleky BANDI se dostanete přímo z auta. Vozidlo si zaparkujete na parkovišti přímo před vstupem do prodejny.

Mohlo by vás zajímat