Aktuality

Nová značková prodejna Pánské obleky BANDI v Jihlavě

Dobrá zpráva pro obyvatele Vysočiny. Značková prodejna Pánské obleky BANDI v Jihlavě je od 3. června 2021 otevřena. Najdete ji v novém jihlavském obchodním centru Aventin na výpadovce na Pelhřimov. Víkendovým nákupům v Brně a Praze tedy odzvonilo. Přečtěte si, na co se můžete v nové prodejně těšit.

Nově přestěhovaná prodejna Pánské obleky BANDI v Jihlavě

Výhody nákupu v prodejně BANDI:

  • Přímo před prodejnou je prostorné neplacené parkoviště. Nemusíte tedy hledat místo k zaparkování a pak se dlouho trmácet do prodejny. Můžete zastavit tak, že budete mít vchod do prodejny jen pár kroků.
  • Nejen v létě vás potěší nakupování v klimatizovaných prostorech. A vzduch o příjemné teplotě rozhodně není jedinou příjemnou věcí, která na vás v prodejně čeká. Mezi ně se řadí také moderní vybavení, lahodná káva BANDI.
  • Nakupování pánského společenského oblečení už není o tom oběhnout několik obchodů. Nemusíte kupovat zvlášť oblek, boty a košili. V prodejně Pánské obleky BANDI vás totiž oblečou od hlavy až k patě. Vyberete si z kvalitních obleků, ale také ručně šité kožené obuvi, bavlněných košil a pohodlného spodního prádla. Zkrátka ze všeho, co muž potřebuje.
  • Nevíte si rady s barevnými kombinacemi nebo výběrem vhodného oblečení na svatbu či do tanečních? S tím si nemusíte lámat hlavu. Hned u vstupu do prodejny se vás totiž ujme odborný poradce, který vám poradí, jak se vhodně obléct.
  • Chcete vypadat stejně elegantně jako proslulý James Bond? Nechte si na prodejně upravit oblek přímo na míru. Profesionální krejčová vám zkrátí nebo prodlouží vše, co bude potřeba, aby vám oblek dokonale seděl. Díky tomu se ve značkové prodejně BANDI obleče každý muž.

Přijďte si vybrat oblek i doplňky na svatbu, ples i do zaměstnání. Podívejte se, kdy má jihlavská prodejna otevřeno.

Mohlo by vás zajímat