Aktuality

Nová značková prodejna Pánské obleky BANDI v Liberci

Pokud si potřebujete nakoupit hezké společenské oblečení na ples, maturitní večírky, oslavy jubileí nebo elegantní outfit do práce, máme pro vás skvělou zprávu. Z liberecka již nemusíte jezdit na nákupy až do Prahy. Přijďte si nakoupit kvalitní pánské oblečení do OD Spectrum v Liberci.

Nová značková prodejna Pánské obleky BANDI v Liberci

Na výběr přes tisíc kusů moderních obleků

Ve značkové prodejně BANDI v Liberci si nakoupíte pánské obleky ve velikostech od 42/164 až po 66/200. Co to znamená? Ať je muž mohutné postavy či menšího vzrůstu, může si být jistý, že se v této prodejně vždy pohodlně oblékne.

V nabídce obleků si vyberete z nejnovějších módních kousků, ale také z akčních a výprodejových obleků, kde ušetříte několik tisíc korun. Máte jedinečnou příležitost obléknout se kompletně na jednom místě na jakoukoli slavnostní či pracovní událost. Doslova „od hlavy k patě“. Svůj šatník tak obohatíte o:

  • pánské obleky,
  • společenské košile,
  • společenskou obuv,
  • volnočasová saka a kalhoty,
  • kravaty a motýlky,
  • vlněné kabáty,
  • manžetové knoflíčky,
  • kravatové spony,
  • parfém a další skvělé doplňky.

Ve značkové prodejně BANDI v Liberci si vyberete také ze širokého sortimentu volnočasových sak či košilí, které jednoduše propojíte například s vašimi džíny.

Pokud nejste příznivci tohoto druhu oblečení a raději volíte bavlněné kalhoty, v prodejně vás potěší rozmanitá nabídka pohodlných volnočasových kalhot. Buďte v pohodlí, i když jdete s přáteli do kina či do restaurace. A to není vše, co si v této značkové prodejně vyberete.

Věděli jste, že je nutné dbát na správné oblečení?

Je důležité mít na paměti, že ne každé oblečení je vhodné pro kteroukoli událost. Například kravata s diagonálním pruhem. Jedná se o model kravaty, který je přímo určený pouze do zaměstnání. Pokud se budete chystat na svatbu či oslavu, není vhodné abyste sáhli po tomto typu kravaty. Mohli byste působit dojmem, že jste si jen narychlo odskočili z práce a slavnostní události nepřikládáte velký význam.

Věřte, že pravidel, jak být správně oblečeni je více. Neznáte je? Nevadí. S tím si nemusíte lámat hlavu. Tyto a další záležitosti, jako je například volba doplňků a kombinování barev jednotlivých kousků oděvů, s vámi ochotně proberou odborní poradci ve značkové prodejně BANDI v Liberci. A to vše v klidu a pohodlí u šálku lahodné kávy nebo skleničky vína.

Pánské obleky BANDI – značkové společenské oblečení pro úspěšné muže
Pánské obleky BANDI – značkové společenské oblečení pro úspěšné muže

Odborná krejčová ve značkové prodejně

V případě, že je na vybraném oblečení potřeba cokoli upravit, je vám v liberecké prodejně BANDI k dispozici odborná pánská krejčová. Na místě vám provede úpravy oblečení přesně na míru vaší postavy. Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle. Tím ušetříte peníze a čas při shánění krejčové, která by vám jinde koupený oblek musela upravit.

Do nové prodejny snadno a rychle

Pokud se budete chystat do prodejny autem, nemusíte si dělat starosti s parkováním nebo bloudit labyrintem nákupního centra. Naopak, užijete si maximální komfort. Jednoduše přijedete přímo před libereckou prodejnu BANDI a zaparkujete.

Mohlo by vás zajímat