Aktuality

Nová značková prodejna Pánské obleky BANDI v Žilině

Jste z Žilinského kraje a potřebujete si nakoupit hezké a kvalitní společenské oblečení do zaměstnání, na svatbu, ples, svaté přijímání, taneční a další společenské akce? Máme pro vás skvělou zprávu. V pátek 9. září 2022 otevřela značka Pánské obleky BANDI novou značkovou prodejnu v Obchodním centru TAMBOR v Žilině. Přečtěte si, proč se vyplatí tuto prodejnu navštívit.

Přijďte si nakoupit do nové prodejny v Jihlavě
Nová značková prodejna Pánské obleky BANDI v Žilině

Na výběr přes tisíc kusů moderních obleků

Ve značkové prodejně pánské obleky BANDI v Žilině si nakoupíte pánské obleky ve velikostech od 42/164 až po 66/200. Což znamená, že se zde obléknou muži jak menšího vzrůstu, tak i pořádní chlapi. V nabídce obleků si vyberete z nejnovějších módních kousků, ale i z akčních a výprodejových obleků, kde ušetříte několik tisíc korun. Můžete se spolehnout na to, že se na jednom místě obléknete jak se říká „od hlavy až k patě“. Pánským oblekem to nekončí. K němu si koupíte zároveň i:

  • společenské košile,
  • společenskou obuv,
  • volnočasová saka a kalhoty,
  • kravaty a motýlky,
  • vlněné kabáty,
  • manžetové knoflíčky,
  • parfém a další doplňky,

Přijďte si vybrat také z nabídky volnočasových sak, která lehce a jednoduše propojíte s vašimi džíny. Pro vyznavače pohodlí máme dobrou zprávu. Pokud máte problém sehnat bavlněné kalhoty a nejste příznivcem riflí, jsou v nabídce i velice pohodlné volnočasové kalhoty. Budete tak vypadat stylově, i když jdete s přáteli do restaurace, nebo do kina. A to není všechno.

Výprodej loňských kolekcí – moderní modrý pánský oblek
Pánské obleky BANDI – kvalitní společenské oblečení ve stylu nejnovějších módních trendů

Asistovaný prodej zajistí dokonalý výběr oblečení

Odborní poradci vám pomohou se správným výběrem při šálku lahodné kávy nebo sklence vína. Je pro vás důležité vědět, že ne každé oblečení je vhodné pro každou událost. Věděli jste například, že kravata s diagonálním pruhem není vhodná na oslavné společenské události jako jsou plesy a svatby? Jedná se o čistě pracovní verzi kravaty, která se nosí pouze do zaměstnání. Nevíte si rady s výběrem vhodného oblečení nebo s kombinováním barev? S tím si nemusíte lámat hlavu. Odborní poradci vám právě v těchto tématech pomohou.

Odborná krejčová šetří vaše peníze i čas

V případě, že je na vybraném oblečení potřeba cokoli upravit, je vám v této prodejně k dispozici odborná pánská krejčová. Na místě vám provede úpravy oblečení přesně na míru vaší postavy. Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle. Tím ušetříte peníze a čas při shánění krejčové, která by vám jinde koupený oblek musela upravit.

Dobrá zpráva pro klienty, kteří k prodejně pojedou autem. Nemusíte bloudit labyrintem nákupního centra, protože do žilinské prodejny Pánské obleky BANDI se dostanete přímo z auta. Vozidlo si zaparkujete na parkovišti přímo před vstupem do prodejny.

Módní značka Pánské obleky BANDI už tradičně obléká muže na společenské události, do práce i pro volný čas. Herce, moderátory, zpěváky, televizní komentátory i známé osobnosti z oblasti businessu. Značka BANDI je také partnerem různých společenských akcí a sportovních týmů.

Mohli jste ji zaznamenat také v televizi či ve filmu. Například v seriálech Ordinace v růžové zahradě, v seriálu Lajna z hokejového prostředí nebo ve filmech Po čem muži touží, Sviňa a další.

Pokud i vy chcete vypadat skvěle a dobře se obléknout, přijďte do nové značkové prodejny BANDI v žilinském Obchodním centru Tambor.

Mohlo by vás zajímat