Aktuality

Nové modely letních obleků BANDI – mimořádná sleva 5.000 Kč

Letní období je ideální čas pro výběr světlého obleku. Využijte jedinečnou příležitost a pořiďte si značkový pánský oblek BANDI s mimořádnou slevou 5.000 Kč.

Obleky světlých odstínů jsou vhodné především pro denní nošení. Využijete je do zaměstnání i na společenské události, jako jsou například svatba nebo oslavy jubileí.

Mimořádná sleva u vybraných letních modelů značkových obleků platí pouze od 9. 5. do 31. 5. 2023

Pánský oblek BANDI, model Dorrine

Návrháři od BANDI dbali na zvýšené nároky mužů při nošení obleku v horkém letním počasí. Proto volili materiály, které jsou lehké, prodyšné a příjemné na omak.


Mimořádná sleva 5.000 Kč na pánský oblek BANDI Estatio, Tailored Fit

Pánský oblek BANDI Estatio je navržen ve střihu Tailored Fit. Volnější střih obleku patří u mužů mezi velmi oblíbený. Dostatek volnosti při pohybu ocení především muži statnější postavy.

Díky bočním kapsám a zapínání na jeden knoflík opticky protáhne a zeštíhlí siluetu postavy.

Líbí se vám pánský oblek BANDI Estatio? Přijďte do vaší nejbližší značkové prodejny BANDI a nechte si doporučit od odborných poradců správnou velikost a doplňky.

Vyzkoušejte například kombinaci obleku s pánskou vestou. Viz. snímek.

Původní cena: 10.499 Kč
Akční cena: 5.499 Kč
Ušetříte: 5.000 Kč

POZOR: Platí pouze od 9. 5. do 31. 5. 2023


Mimořádná sleva 5.000 Kč na pánský oblek BANDI Dorrine, Slim Fit

Pánský oblek BANDI Dorrine je ušitý ve střihu Slim Fit. Což znamená, že je vyštíhlený v pase. Doporučujeme pro muže se štíhlou a střední postavou jak do zaměstnání tak i pro společenské události, jako jsou svatby a či oslavné události.

Pánský oblek BANDI Dorrine, Slim Fit nádherně kopíruje postavu a zvýrazňuje mužné rysy. Spolu s bílou košilí je dokonalým outfitem pro letní období. Přijďte si jej vyzkoušet do nejbližší značkové prodejna BANDI.

Neutrácejte zbytečně a ušetřete za koupi značkového obleku 5.000 Kč.

Původní cena: 10.499 Kč
Akční cena: 5.499 Kč
Ušetříte: 5.000 Kč

POZOR: Platí pouze od 9. 5. do 31. 5. 2023


Další světlé obleky BANDI, z kolekce New Season 2023

Světle pískový pánský oblek BANDI Laurenti, Slim Fit

Pánský oblek BANDI Laurenti, z kolekce New Season 2023, je kombinovatelný oblek. Tyto obleky jsou cennou výhodou pro muže s nekonfekční postavou. Můžete si vybrat velikost saka, kalhot i vesty zvlášť. Navíc.

Se správnými doplňky vytvoříte mnoho různých outfitů. Od velmi slavnostního na svatbu, přes ležérní do zaměstnání až po volnočasový, například do kina.

Pánský oblek BANDI, model Laurenti

Nakombinujte si svou velikost a užijte si léto v příjemném obleku, který vám padne jako ulitý.

Zaujal vás oblek BANDI Laurenti? Přečtěte si o dalších možnostech využití obleku. Například jak správně vytvořit elegantní a při tom ležérní volnočasový outfit.

Ceny jednotlivých částí pánského obleku BANDI Laurenti:

Pánské sako BANDI Laurenti: 8.399 Kč
Pánské kalhoty BANDI Laurenti: 4.499 Kč
Pánská vesta BANDI Laurenti: 4.599 Kč


Světle šedý pánský oblek BANDI, Zaccario, Slim Fit

Pánský oblek BANDI, Zaccario pořídíte samostatně nebo s vestou. Využijete jej do méně formálního pracovního prostředí nebo na denní slavnosti, jako jsou svatba či oslava jubilea.

Pánský oblek je navržen ve střihu Slim Fit. To znamená, že je v oblasti pasu vyštíhlený. Díky tomu vám bude pěkně přiléhat k tělu, což zvýrazní vaše mužné rysy. Nový model obleku doporučujeme pro muže štíhlé a střední postavy.

Letní novinka BANDI z kolekce New Season 2023. Pánský oblek BANDI Zaccario, Slim Fit. Podívejte se jak vypadá v tomto obleku například ženich nebo manažer.

Pánský oblek BANDI Zaccario je jedinečný módní kousek, který v létě využijete pro jakoukoliv událost. Pořídíte jej za 11.599 Kč. Pro konzervativnější vzhled doporučujeme oblek doplnit o pánskou vestu Zaccario za 3.199 Kč.


Nemusíte být znalcem módy, abyste vypadali dokonale. I celebrity mají své odborné poradce na oblečení. Proč byste svého poradce nemohli mít i vy?

Přijďte do vaší nebližší značkové prodejny BANDI a svěřte se do rukou odborného poradce. Dejte si v klidu BANDI kafe a proberte spolu, na jakou událost se chystáte či jaké máte přání.

V případě potřeby je vám k dispozici odborná krejčová, která váš vybraný oblek poupraví na míru tak, abyste vypadali skvěle.

Značkové prodejny Pánské obleky BANDI

Mohlo by vás zajímat