Aktuality

Nové modely pánských obleků BANDI pro ženicha NEW SEASON 2024

Budete se ženit a potřebujete dokonalý svatební oblek? Právě pro vás připravili návrháři značky BANDI nové modely společenských obleků z módní kolekce NEW SEASON 2024. Abyste na vlastní svatbě udělali ten nejlepší dojem, vypadali opravdu skvěle a cítili se pohodlně.

V dokonalých svatebních outfitech z nových obleků BANDI pro ženicha uděláte perfektní dojem

Podívejte se na příklady svatebních obleků BANDI ve stylu nejnovějších trendů pánské společenské módy. Vyberte si ten pravý pro vás a pro typ svatby, který se svou nastávající společně plánujete a chystáte.


Tip č. 1 – luxusní klasika na honosné svatby

Černý pánský oblek BANDI Nocelli Nero, Tailored Fit

Slavnostní model s okázalým designem je navržený jako klasický oblek pro tradiční a honosné svatby vysoké formálnosti. Luxusní černá látka s mírným pololeskem umocňuje jeho prestižní charakter. Ženich ve stylově vytříbeném obleku BANDI Nocelli pro výjimečné příležitosti bude vždy dokonale elegantní, výrazný a neodolatelně mužný.

Luxusní oblek BANDI Nocelli Nero v jednoduchém stylingu jako vysoce slavnostní outfit pro ženicha

Dvojdílný oblek Nocelli je skvělou volbou také pro další slavnostní společenské události, jako jsou vysoce formální plesy, návštěvy divadel nebo významné večeře, kde není na pozvánce uvedený dress code Black Tie. Slavnostní outfit pro večerní příležitosti snadno dotvoříte košilí v tmavé barvě spolu s tmavou vestou a kravatou.

Cena dvojdílného pánského obleku BANDI Nocelli Nero 12.799 Kč je velmi výhodnou investicí do luxusního oblečení pro slavnostní chvíle vašeho života.


Tip č. 2 – výjimečný oblek pro sebevědomé muže

Pánský oblek BANDI Raniero Marsala, Slim Fit

Patříte k mužům, kteří rádi poutají pozornost výjimečnými outfity? Právě pro vás je určený výrazně barevný oblek BANDI Raniero Marsala v tmavém odstínu bordó, vhodný pro moderní, honosný typ svatby s kreativním pojetím. Pro ženicha doporučujeme váš slavnostní outfit doplnit korsáží, elegantní vestou, stylovým motýlkem a kapesníčkem.

Svatební outfit z obleku BANDI Raniero Marsala s elegantní kontrastní vestou

Intenzivní barevnost obleku BANDI Raniero vám nabízí nový rozměr outfitů pro všechny společenské i pracovní události. Originalitou a nekonvenčním stylem zapůsobíte na všech denních a večerních oslavných událostech. V zaměstnání svým outfitem uděláte dojem skutečného profesionála.

Cena pánského obleku BANDI Raniero Marsala 9.499 Kč zahrnuje pánské společenské sako a společenské kalhoty v nepřehlédnutelné, tmavě bordó barvě.


Tip č. 3 – lehkost a svěžest na letní svatby

Pánský oblek BANDI Loriano Grigio, Tailored Fit

Elegantní, světle šedý pánský oblek BANDI Loriano je perfektní volbou pro denní nošení v horkém letním období. Na svatbě v něm zapůsobíte svěžím dojmem nejen jako ženich, ale také jako svědek nebo host. Oblek využijete i do méně formálního pracovního prostředí nebo na denní slavnosti, jako například rodinné oslavy a jubilea.

Pánský oblek BANDI Loriano Grigio jako stylový outfit pro ženicha s korsáží

Světle šedá látka obleku BANDI Loriano s lehkým nádechem béžové barvy a vysokým podílem nejjemnější vlny se pod hřejivými paprsky letního slunce krásně zaleskne a rozzáří celou vaši osobnost. Pohodlný, vzdušný model ve střihu Tailored Fit doporučujeme pro muže štíhlejší a střední postavy, především tmavšího typu.

Cena pánského obleku BANDI Loriano Grigio 12.999 Kč za osvěžující, letní model je dlouhodobou investicí do vašeho šatníku moderního a úspěšného muže.


Společným jmenovatelem značkových obleků BANDI z nové módní kolekce NEW SEASON 2024 je výběr špičkových materiálů a jejich prvotřídní zpracování. Všechny nové obleky vám díky tomu nabízejí dokonalý vzhled i maximální komfort a pohodlí při jejich nošení.


Vybraný model obleku BANDI pro ženicha z kolekce NEW SEASON 2024 s mimořádnou slevou

Pro ty z vás, kteří rádi ušetří při nákupu nových modelů svatebních obleků, připravila značka BANDI výjimečnou nabídku nového společenského obleku s exkluzivní slevou. Díky tomu nyní koupíte značkový oblek BANDI Barcone Marin z kolekce nových modelů NEW SEASON 2024 za výhodnou cenu. Podívejte se.


„Jdeš na svatbu?“

Videospot módní značky Pánské obleky BANDI s radostnou a vznešenou atmosférou tradiční svatby v kostele. Můžete vidět i na svých TV obrazovkách.


Elegantní vesty pro ženicha

Přemýšlíte, jak oživit váš svatební outfit? Doporučujeme doplnit oblek společenskou vestou. Určitě tím potěšíte nevěstu a navíc si můžete po formální části svatby odložit sako a zůstat jen v košili s vestou. Zachováte si dokonalý společenský vzhled a zároveň dopřejete pohodlí během celého večera.


Vyberte si správnou svatební košili

Věděli jste, že svatební košile by měla mít bílou, krémovou nebo smetanovou barvu? Světlá barva náležitě podtrhne slavnostní tón svatebního outfitu. Při výběru košile mějte na paměti, že by neměla být příliš upnutá, aby se ženich necítil svázaně. Podívejte se a vyberte si tu pravou pro vás.


Regata – slavnostní kravata pro speciální příležitosti

Chcete na svojí svatbě vypadat naprosto dokonale? Pak doporučujeme regatu místo klasické kravaty. Jde o speciální druh slavnostní kravaty s předvázaným uzlem a snadným zapínám za krkem. Použitím regaty BANDI uděláte skvělý dojem a ještě ušetříte čas jinak strávený vázáním kravatového uzlu.

Vyberte si z pestré škály dalších elegantních módních doplňků BANDI, kterými dotvoříte každý společenský i volnočasový outfit a svůj vzhled dovedete k dokonalosti.


Přijďte si vybrat z celé kolekce obleků BANDI New Season 2024

Nemusíte být znalcem módy, abyste vypadali dokonale. I celebrity mají své odborné poradce na oblečení. Proč byste svého poradce na dokonalý svatební outfit nemohli mít i vy?

Jednoduše přijďte do vaší nebližší značkové prodejny BANDI a svěřte se do rukou profesionálů. O všechno další se v klidu, u šálku lahodné kávy BANDI, postará tým odborných poradců. Poradí vám s výběrem vašeho obleku, košile, vesty, vhodné obuvi a všech módních doplňků.  Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle. 

Úpravy obleků na míru zdarma – AKCE

V případě, že je na vybraném oblečení potřeba cokoli upravit, je vám v každé značkové prodejně BANDI k dispozici odborná pánská krejčová. Na místě vám poupraví oblečení přesně na míru vaší postavy. 

Využijte AKCI na úpravu obleků zdarma a šetřete svůj čas i peníze.


Získejte 100.000 Kč za vaši svatební fotografii

Plánujete letos svatbu? Stejně jako v minulých letech, i v tomto roce bude majitel značky BANDI, Andrej Bandi Vámoš, vybírat svatební fotografii, kterou odmění částkou 100.000 Kč. Podívejte se na oceněný snímek a další krásné svatební fotografie za rok 2023.


Chystáte netradiční svatbu v boho stylu?

Podívejte se na nové modely oblečení a doplňků pro netradiční svatby a „svatby v boho stylu“. Přečtěte si rozhovor na téma „Jak se obléknout na boho svatbu“ s kreativní vizionářkou módní značky Pánské obleky BANDI.

Mohlo by vás zajímat