Aktuality

Nové modely pánských obleků – Svatební sezóna 2024

Budete se ženit? Nebo jste dostali pozvánku na svatbu a potřebujete nový oblek? Svatba je výjimečná slavnostní událost, kde nejen ženich, ale i svědek a svatební hosté chtějí vypadat skvěle. Proto pro vás návrháři módní značky BANDI připravili dokonalé společenské obleky z kolekce nových modelů pro Svatební sezónu 2024.

POZOR:
Využijte v době od 1. 4. do 30. 4. 2024 mimořádnou slevu 5.000 Kč na vybrané svatební obleky BANDI. Díky tomu si koupíte značkový pánský oblek na svatbu již od 5.499 Kč.

Prohlédněte si pestrou nabídku exkluzivních svatebních modelů v duchu nejnovějších módních trendů i klasické nadčasové elegance. Značkové obleky BANDI představují dokonalé spojení jedinečného stylu, prvotřídních materiálů a maximálního pohodlí.

Vyberte si ten správný svatební oblek, který nejlépe vyhovuje vašemu vytříbenému vkusu a stylu svatby, na kterou se chystáte. Svatební outfity pro ženicha doplňte korsáží (květinovou ozdobou) do klopy obleku.


1. Světlé obleky na letní svatby

Současná svatební móda je velmi uvolněná, proto si můžete vybírat z širokého spektra barev a stylů pánských obleků. Pro nekonvenční svatby s kreativní koncepcí nebo v oblíbeném boho stylu doporučujeme váš vzhled oživit originálními doplňky.

Pánský oblek BANDI Estatio Azzur – se slevou 5.000 Kč

Rozjasněte svůj svatební outfit elegantním oblekem BANDI Estatio Azzur. V klasickém stylingu spolu s bílou košilí a slavnostní kravatou si zachovává vysokou formálnost na tradiční svatbu. Světle modrý odstín obleku v barvě letní oblohy je také perfektní příležitostí k tvorbě kreativních outfitů na netradiční obřady.

Světle modrý pánský oblek BANDI Estatio Azzur

Běžná cena pánského obleku BANDI Estatio Azzur, Tailored Fit: 10.499 Kč
Mimořádná sleva na nový svatební oblek: 5.000 Kč
Výjimečná cena obleku: 5.499 Kč

Pánský oblek BANDI Loriano Grigio

V letních, sluncem prohřátých dnech zazáříte na každé svatbě ve světle šedém elegantním obleku BANDI Loriano Grigio. V outfitu pro ženicha kravatu nahraďte motýlkem nebo regatou pro slavnostnější dojem a doplňte pánskou vestou, což ještě umocní váš elegantní vzhled.

Světle šedý pánský oblek BANDI Loriano Grigio

Cena pánského obleku BANDI Loriano Grigio, Tailored Fit je 12.999 Kč. Elegantní letní model přinese osvěžující styl a perfektní oživení také do vašeho volnočasového šatníku. Ve volném čase tak můžete vyrazit na kávu s přáteli a vychutnat si svůj oblíbený drink.


2. Klasické obleky v módních barvách

Muži, kteří chtějí na svatbě náležitě vyniknout, ocení klasické obleky ve výrazných odstínech inspirované současnými světovými trendy. Jejich intenzivní a neokázalá barevnost upoutá na první pohled a vašim svatebním outfitům dodá neopakovatelný styl.

Pánský oblek BANDI Cavalori Indaco – se slevou 5.000 Kč

Jasně modrý oblek Cavalori Indaco  je navržený pro klasický i kreativní styling vašich slavnostních outfitů. Skvělým dojmem v něm zapůsobíte na všech typech svatby v teplém období plném barev, slunce a oslavných událostí. Pro ještě větší eleganci doporučujeme stylovou kombinaci s pánskou vestou.

Dvojdílný pánský oblek BANDI Cavalori Indaco doplněný kostkovanou pánskou vestou

Běžná cena pánského obleku BANDI Cavalori Indaco, Tailored Fit: 13.299 Kč
Mimořádná sleva na nový svatební oblek: 5.000 Kč
Výjimečná cena obleku: 8.299 Kč

Pánský oblek BANDI Barcone Marin – se slevou 5.000 Kč

Tmavě modrý oblek Barcone Marin z kolekce nových modelů BANDI nabízí vše, co od dokonalého svatebního obleku očekáváte. Slavnostní eleganci, špičkový design a maximální komfort. Je skvělou volbou pro muže, kteří se rádi stylově oblékají a chtějí se cítit pohodlně při každé příležitosti.

Dvojdílný pánský oblek BANDI Barcone Marin s kontrastní károvanou vestou

Běžná cena pánského obleku BANDI Barcone Marin, Tailored Fit: 13.299 Kč
Mimořádná sleva na nový svatební oblek: 5.000 Kč
Výjimečná cena obleku: 8.299 Kč

Pánský oblek BANDI Raniero Marsala

Rádi ukazujete svůj osobitý styl originálním oblečením? Výrazná a lehce extravagantní barva obleku BANDI Raniero Marsala v temném odstínu bordó upoutá na první pohled a přitahuje pozornost. Doporučujeme jako perfektní model pro ženicha, který chce zapůsobit výjimečným vzhledem.

Dvojdílný pánský oblek BANDI Raniero Marsala s kontrastní kostkovanou vestou

Cena obleku BANDI Raniero Marsala, Slim Fit je 9.499 Kč. Jeho nevšední a intenzivní barevnost nabízí také nový rozměr outfitů pro všechny pracovní a společenské události.


3. Honosné a luxusní obleky

Vysoce formální a honosné svatby vyžadují výjimečně slavnostní outfit. Ideální volbou je elegantní černý oblek s bílou košilí a kravatou nebo motýlkem ve stylu Black Tie. Vyjádříte tím respekt k tradici a zapůsobíte mimořádnou noblesou.

Pánský oblek BANDI Alvero Nero

Černý oblek BANDI Alvero Nero z nejjemnější vlněné příze je vaší exkluzivní vstupenkou do vybrané svatební společnosti. Luxusní černá látka s mírným pololeskem umocňuje jeho prestižní charakter. Stylový model Alvero vám dodá noblesu a vznešenost pro nezapomenutelné okamžiky.

Dvojdílný pánský oblek BANDI Alvero Nero

V ceně luxusního pánského obleku BANDI Alvero Nero 15.499 Kč získáte noblesní eleganci svých svatebních outfitů a pomyslnou exkluzivní vstupenku na všechny výjimečné slavnostní události.

Pánský oblek BANDI Agnello – se slevou 5.000 Kč

Noblesa pánského obleku BANDI Agnello spočívá v rafinované eleganci jeho černé barvy. Stylově dokonalý model je pro tradiční a honosné svatby v kostele či historických prostorách zámku perfektní volbou. Ženich bude v tomto vysoce elegantním obleku působit vždy výrazně a mužně.

Dvojdílný pánský oblek BANDI Agnello s kontrastní vestou

Běžná cena pánského obleku BANDI Agnello, Tailored Fit: 12.999 Kč
Mimořádná sleva na nový svatební oblek: 5.000 Kč
Výjimečná cena obleku: 7.999 Kč

Pánský oblek BANDI Nocelli Nero

Slavnostní model BANDI Nocelli Nero je navržený jako klasický oblek s okázalým designem, vhodný pro společenské události vysoké formálnosti, kde není předepsán dress code Black tie. Ženich v tomto stylově vytříbeném obleku pro výjimečné příležitosti zanechá neodolatelný dojem.

Dvojdílný pánský oblek BANDI Nocelli Nero doplněný pánskou vestou

Cena dvojdílného pánského obleku BANDI Nocelli Nero 12.799 Kč je velmi výhodnou investicí do luxusního oblečení pro slavnostní chvíle vašeho života.

Upozornění:
Mimořádná sleva 5.000 Kč na vybrané svatební obleky BANDI platí pouze od 1. 4. do 30. 4. 2024.Tipy pro Vás

Chcete se na svatbě vyhnout nechtěným trapasům a zbytečným omylům v oblékání? Rádi byste získali nový značkový oblek na svatbu zcela zdarma? Podívejte se na tyto články a dozvíte se jak na to.


„Jdeš na svatbu?“

Videospot módní značky Pánské obleky BANDI s radostnou a vznešenou atmosférou tradiční svatby v kostele. Můžete vidět i na svých TV obrazovkách.


Dolaďte si svatební outfit

Doveďte svůj outfit na svatbu k dokonalosti stylovou vestou, společenskou košilí a elegantními doplňky. Tak, abyste vypadali skvěle, cítili se pohodlně a byli dokonale sladěni se svojí partnerkou. Vyberte si z pestré nabídky značkových kousků nové módní kolekce BANDI.


Přijďte si vybrat z kolekce obleků pro Svatební sezónu 2024

Nemusíte být znalcem módy, abyste vypadali dokonale. I celebrity mají své odborné poradce na oblečení. Proč byste svého poradce na dokonalý svatební outfit nemohli mít i vy?

Jednoduše přijďte do vaší nebližší značkové prodejny BANDI a svěřte se do rukou profesionálů. O všechno další se v klidu, u šálku lahodné kávy BANDI, postará tým odborných poradců. Poradí vám s výběrem vašeho obleku, košile, vesty, vhodné obuvi a všech módních doplňků.

Úpravy obleků na míru zdarma – AKCE

V případě, že je na vybraném oblečení potřeba cokoli upravit, je vám v každé značkové prodejně BANDI k dispozici odborná pánská krejčová. Na místě vám poupraví oblečení přesně na míru vaší postavy. 

Využijte AKCI na úpravu obleků zdarma a šetřete svůj čas i peníze.

Mohlo by vás zajímat