Aktuality

Nový hudební klip od skupiny Mirai je plný celebrit

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky skupiny Mirai! Tato známá česká kapela vydala nový videoklip k romantické písni „Vedle tebe usínám“. Jak už název písně napovídá, převážná většina klipu se odehrává v posteli.

Jak se vám líbí mladí umělci z kapely Mirai v oblecích od BANDI?

Které celebrity uvidíte lenošit v peřinách?

Čerství držitelé Českého slavíka za kapelu roku vsadili kromě chytlavé melodie také na populární hvězdy českého showbusinessu. V klipu se tak vedle zpěváka kapely Miraie Navrátila objeví například televizní moderátorka Lucie Borhyová, herečka a zpěvačka Eva Burešová, rapperka Sharlotta, farářka Martina Viktorie Kopecká nebo tenistka Andrea Sestini Hlaváčková. Ve videoklipu samozřejmě nechybí ani pánové. Můžete si všimnout známého herce a vítěze posledního ročníku StarDance Jana Ciny, youtubera Kovyho nebo populárního písničkáře Pokáče.

Autorem hudby je samotný frontman skupiny Mirai Navrátil. Text písně pochází z pera Ondřeje Fiedlera, který je současně i producentem klipu.

Chtěli byste vidět skupinu Mirai naživo? Pak vás potěší, že kapela chystá během letošního roku hned dva koncerty v pražské O2 aréně. Lístky však nakupujte rychle! Už nyní je téměř vyprodáno, jak nám sdělil Mirai Navrátil.

Všechny členy kapely Mirai oblékla módní značka Pánské obleky BANDI.

Mohlo by vás zajímat