Aktuality

Nový hvězdně obsazený seriál ZA OPONOU

Partnerem seriálu je módní značka Pánské obleky BANDI

Příběh režiséra Dana Pánka a scénáristy Jakuba Duška ze zákulisí divadelní scény fiktivního pražského divadla vás pohltí chytrým humorem a jedinečnou zápletkou. V hlavních rolích se vám představí například Hynek Čermák, Kamil Halbich, Jaroslav Plesl a mnoho dalších. O čem seriál pojednává?

Módní značka BANDI je partnerem seriálu Za oponou – Fotografie ze seriálu ZA OPONOU (iDNES KINO / MAFRA, a. s.)

Žalostný stav divadla i celého ansámblu

Do pražského divadla Blancharde nastupuje nový a motivovaný ředitel Petr Kaluža (Hynek Čermák). Nestačí se divit, v jak ubohém stavu se divadlo i celý umělecký soubor nachází. Hodlá vše okamžitě napravit a posunout správným směrem. Očekává od všech aktivní přístup, ale tvrdě narazí. Ostatní herci a další členové ansámblu se ke změnám staví s neochotou a značnou nelibostí.

Jedinečné herecké obsazení, které vás bude bavit – Fotografie ze seriálu ZA OPONOU (iDNES KINO / MAFRA, a. s.)

Smích od začátku až do konce

Komediální pojetí a jedinečné herecké výkony vás nenechají v klidu. Kromě excelujícího Hynka Čermáka, Kamila Halbicha a Jaroslava Plesla se vám představí i další herecké hvězdy. Například Lenka Krobotová, Jana Pidrmanová, Simona Babčáková, Anna Stropnická, Julie Šurková, Pavel Rímský, Radek Kuchař a mnoho dalších.

Každou neděli od 18:00 na videoserveru iDNES kino se můžete těšit na nový díl. Podívejte se na zatím dostupné epizody humorného seriálu ZA OPONOU.

Mohlo by vás zajímat