Oblečení

Moderní šedé kalhoty STRAIGHT FIT Petrano Grigio

Perfektní volba do práce i na volný čas

Doplňte váš šatník šedými kalhotami, které dodají vašemu vzhledu mladistvou jiskru. Perfektně je vynosíte do kanceláře, na pracovní oběd, do restaurace s rodinou i do kina s přáteli.

Bavlněné kalhoty Petrano Grigio
Bavlněné kalhoty Petrano Grigio vám přidají na eleganci

Elegantní barva, která mnohé napoví

Šedá barva rozhodně nepatří mezi stereotypní barvy, naopak. Šedé kalhoty vám přidají na eleganci a často uberou i pár let. Díky nim dosáhnete outfitu, který ale jasně ukazuje, že stále stojíte nohama pevně na zemi. V kombinaci s černými, ale i červenými doplňky budete působit sebevědomě a určitě zaujmete.

Pohodlný střih a příjemný materiál

Látka kalhot je složená ze 70 % bavlny, 28 % viskózy a 2 % elastanu. Díky této jedinečné kombinaci bavlny s vlákny viskózy a elastanu budou vaše kalhoty prodyšné a pružné při pohybu i dlouhodobém sezení. K vašemu pohodlí přispěje i střih STRAIGHT FIT, který perfektně padne mužům standardní postavy. Doporučujeme je všem mužům, kteří si potrpí na volnost v pohybu a pohodlí.

Bavlněné kalhoty Petrano Grigio - pohled zepředu
Bavlněné kalhoty Petrano Grigio – pohled zepředu
Bavlněné kalhoty Petrano Grigio - pohled zezadu
Bavlněné kalhoty Petrano Grigio – pohled zezadu

Cena kalhot Petrano Grigio je  2.969 Kč a jedná se o elegantní kousek, který váš šatník rozhodně omladí.

Původní cena: 2.969 Kč
Nová výprodejová cena: 1.469 Kč
Ušetříte: 1.500 Kč
Akce platí pouze do 31. 10. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Pořiďte si pánské kalhoty z pohodlí vašeho domova v e-shopu Bandi Vamos, kde najdete aktuálně dostupné velikosti. Pokud si chcete kalhoty vyzkoušet, navštivte kteroukoli značkovou prodejnu BANDI. Profesionální tým odborných poradců vám pomůže s výběrem, abyste vypadali skvěle. Podívejte se, kterou prodejnu Pánské obleky BANDI máte nejblíže.

Tip pro vás

Pozvedněte váš ležérní outfit stylovými šlemi. Že jste je nikdy nezkoušeli a nevíte, jak je nosit? Možná je nejvyšší čas to zkusit. Podívejte se na pár základních pravidel, jak a kam správně nosit šle, aby váš outfit získal další body za eleganci.

Mohlo by vás zajímat