Oblečení

Modré kárované kalhoty Faveti z limitované kolekce

Skvělá volba pro volný čas i do společnosti

Chystáte se do práce nebo třeba na rande a chcete se nějak odlišit od ostatních mužů v obleku? Pak jsou pro vás kalhoty z limitované kolekce Faveti jako stvořené. Díky zajímavému kostkovanému vzoru budou kalhoty skvěle ladit jak se světlejšími, tak i velmi tmavými odstíny modré.

Kárované kalhoty Faveti jsou jako stvořené pro všechny, kteří se chtějí odlišit od ostatních mužů v obleku

Modré káro se hodí téměř ke všemu

Elegantní kárované kalhoty Faveti jsou ušité ve vyštíhleném střihu SLIM, který je určený především pro muže štíhlé a standartní postavy. Skvěle se hodí jak pro formální, tak i volnočasové aktivity. Můžete je i libovolně kombinovat s volnočasovými nebo oblekovými saky v modré nebo tmavě modré barvě. Károvaná látka vám dodá potřebný šmrnc.

Modré kárové kalhoty Faveti
Modré kárové kalhoty Faveti – pohled zepředu
Modré kárované kalhoty Faveti - příklad outfitu
Modré kárované kalhoty Faveti – příklad outfitu

Ideální oblečení do horka

Zkušená módní návrhářka Dagmar Zbořilová se u kalhot Faveti rozhodla využít moderní směsový materiál. Ten zaručuje, že kalhoty skvěle drží tvar. Materiál je také obohacen o viskózová vlákna. Díky nim je oblečení pružné a vydrží dlouho jako nové. V létě vás navíc bude příjemně chladit.

Pánské společenské kalhoty Faveti SLIM jsou k dostání za 2.969 Kč a je to skvělá volba, ať už se chystáte na svatbu, do divadla nebo na ples.

Původní cena: 2.969 Kč
Nová výprodejová cena: 1.469 Kč
Ušetříte: 1.500 Kč
Akce platí pouze do 31. 7. 2024, nebo do vyprodání zásob!

Nakupujte pánské kalhoty Faveti z pohodlí vašeho domova v e-shopu Bandi Vamos, nebo si je přijďte vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou s výběrem správné velikosti i celého outfitu pro všechny příležitosti. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Ke kolekci Faveti se skvěle hodí také modrá volnočasová saka. Vytvoříte tak v podstatě kompletní oblek.

Mohlo by vás zajímat