Oblečení

Originální pánské košile CATENA v módních barvách

Ideální volba pro každou příležitost

V elegantní pánské košili BANDI z modelové řady CATENA uděláte ten nejlepší dojem v práci i na společenských událostech, jako je svatba, oslava jubilea nebo návštěva divadla. Pánské košile vás osloví jedinečnou kombinací módních barev a originální textury látky, díky které se vkusně odlišíte od dalších mužů. Podívejte se, jaké barvy a střihy máte na výběr.

Pánská košile CATENA – dokonalá volba do práce i společnosti

Módní barvy a originální textura

Košili můžete vybírat z pěti barev, a to bílé, krémové, růžové, fialové a modré. Ať už si vyberete kteroukoli, vždy budete vypadat naprosto skvěle. Jemná textura látky vám navíc přidá na osobitosti, proto mezi ostatními muži perfektně vyniknete.

Pánská košile CATENA Cremo
Pánská košile CATENA Viola
Pánská košile CATENA Azzur

Pohodlí a dokonale padnoucí střih

Prvotřídní látka košile je tvořena 66 % bavlny, 29 % nylonu a 5 % elastanu, díky tomu se košile přizpůsobí vaší postavě. Pánskou košili můžete zvolit ve dvou střizích. Moderní vyštíhlený střih SLIM ocení muži štíhlé a standardní postavy. Střih REGULAR naopak nabídne větší volnost v pohybu, proto jej doporučujeme mužům standardní postavy.

Pánská košile CATENA Cremo na postavě
Pánská košile CATENA Viola na postavě
Pánská košile CATENA Azzur na postavě

Prohlédněte si aktuálně dostupné velikosti a barvy košil v e-shopu BandiVamos.cz nebo navštivte kteroukoli značkovou prodejnu BANDI, kde vám s výběrem rádi pomohou odborní poradci. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Pánská košile CATENA Cremo v kombinaci s oblekem
Pánská košile CATENA Viola v kombinaci s oblekem
Pánská košile CATENA Azzur v kombinaci s oblekem

Tip pro vás

Věděli jste, že výběrem barvy košile můžete ovlivnit vaše okolí? Podívejte se, jak si můžete uškodit výběrem špatné barvy košile.

Mohlo by vás zajímat