Obleky

Černý oblek TAILORED FIT Belfor

Ideální oblek na jakoukoli společenskou událost

Kombinovatelný pánský oblek Belfor si můžete obléknout na jakoukoli společenskou událost i do zaměstnání. Nebudete muset přemýšlet o tom, zda je vhodný na svatbu nebo do tanečních, a vždy si budete jisti, že jste oblečeni správně. Skvěle ho využijete na společenské události, jako jsou svatby, plesy, taneční nebo oslavy jubileí. Mírně vyštíhlený střih TAILORED FIT doporučujeme mužům se standardní postavou, kteří si potrpí na pohodlí.

Černý pánský oblek Belfor – ideální volba pro jakoukoli příležitost

Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Belfor, je kombinovatelný. Sako a kalhoty můžete nosit zvlášť. Je vyroben z černého matného materiálu s jemnou krepovou vazbou.

Oblek je ušitý v mírně vyštíhleném střihu, proto vám skvěle padne. Oblek je ozdoben novými moderními prvky, jako jsou například zešikmené kapsy na saku pro štíhlejší efekt v oblasti boků, ozdobná šedá nit na poslední knoflíkové dírce na rukávu a malá náprsní kapsička s ozdobnou podšívkou. Tu můžete vytáhnout, když si doma zrovna zapomenete kapesníček. Dokonale ho zastoupí.

Kalhoty jsou od kolen vyštíhlené a jsou ozdobeny puncem BANDI na poutku. Skvěle vám sednou, ale zároveň vás nebudou nepříjemně stahovat.

Pánský oblek Belfor – pohled zepředu
Pánský oblek Belfor – pohled zezadu

Materiál obleku

Exkluzivní materiál tvoří 50 % vlny, 40 % polyesteru a 10 % unikátní vlákno lyocell. Díky tomu se budete v obleku cítit pohodlně a příjemně v každé situaci.

Cena oblekového saka Belfor je 5.939 Kč, cena kalhot 2.859 Kč. Díky nadčasové černé barvě a exkluzivnímu materiálu oblek využijete na všechny společenské události.

Sako TAILORED FIT Belfor
Původní cena: 5.939 Kč
Nová výprodejová cena: 3.539 Kč
Ušetříte: 2.400 Kč
Kalhoty TAILORED FIT Belfor
Původní cena: 2.859 Kč
Nová výprodejová cena: 1.659 Kč
Ušetříte: 1.200 Kč
Akce platí pouze do 31. 5. 2024, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten pravý oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Rady a tipy

Pro luxusní vzhled na jakékoli události volte k obleku Belfor luxusní pánskou košili BANDI. Přečtěte si, jakému oblečení se vyhnout, abyste neohrozili svůj úspěch na obchodních jednáních.

Přemýšlíte, jak opravdu zazářit? Dolaďte svůj oděv exkluzivními doplňky BANDI. Ženy z vás nespustí oči.

Mohlo by vás zajímat