Obleky

Černý oblek TAILORED FIT Belfor

Ideální oblek na jakoukoli společenskou událost

Kombinovatelný pánský oblek Belfor si můžete obléknout na jakoukoli společenskou událost i do zaměstnání. Nebudete muset přemýšlet o tom, zda je vhodný na svatbu nebo do tanečních, a vždy si budete jisti, že jste oblečeni správně. Skvěle ho využijete na společenské události, jako jsou svatby, plesy, taneční nebo oslavy jubileí. Mírně vyštíhlený střih TAILORED FIT doporučujeme mužům se standardní postavou, kteří si potrpí na pohodlí.

Černý pánský oblek Belfor – ideální volba pro jakoukoli příležitost
Černý pánský oblek Belfor – ideální volba pro jakoukoli příležitost

Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model TAILORED FIT Belfor, je kombinovatelný. Sako a kalhoty můžete nosit zvlášť. Je vyroben z černého matného materiálu s jemnou krepovou vazbou.

Oblek je ušitý v mírně vyštíhleném střihu, proto vám skvěle padne. Oblek je ozdoben novými moderními prvky, jako jsou například zešikmené kapsy na saku pro štíhlejší efekt v oblasti boků, ozdobná šedá nit na poslední knoflíkové dírce na rukávu a malá náprsní kapsička s ozdobnou podšívkou. Tu můžete vytáhnout, když si doma zrovna zapomenete kapesníček. Dokonale ho zastoupí.

Kalhoty jsou od kolen vyštíhlené a jsou ozdobeny puncem BANDI na poutku. Skvěle vám sednou, ale zároveň vás nebudou nepříjemně stahovat.

Pánský oblek Belfor – pohled zepředu
Pánský oblek Belfor – pohled zepředu
Pánský oblek Belfor – pohled zezadu
Pánský oblek Belfor – pohled zezadu

Materiál obleku

Exkluzivní materiál tvoří 50 % vlny, 40 % polyesteru a 10 % unikátní vlákno lyocell. Díky tomu se budete v obleku cítit pohodlně a příjemně v každé situaci.

Cena oblekového saka Belfor je 5.399 Kč, cena kalhot 2.599 Kč. Díky nadčasové černé barvě a exkluzivnímu materiálu oblek využijete na všechny společenské události.

Původní cena saka: 5.399 Kč
Nová akční cena: 4.399 Kč
Ušetříte: 1.000 Kč

Původní cena kalhoty: 2.599 Kč
Nová akční cena: 2.199 Kč
Ušetříte: 400 Kč

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten pravý oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Rady a tipy

Pro luxusní vzhled na jakékoli události volte k obleku Belfor luxusní pánskou košili BANDI. Přečtěte si, jakému oblečení se vyhnout, abyste neohrozili svůj úspěch na obchodních jednáních.

Přemýšlíte, jak opravdu zazářit? Dolaďte svůj oděv exkluzivními doplňky BANDI. Ženy z vás nespustí oči.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.