Obleky

Černý pánský oblek BANDI – pro dokonalý vzhled a každou příležitost

Každý muž potřebuje kvalitní značkový oblek pro všechny pracovní a společenské události. Perfektním řešením je mít ve svém šatníku stylový model v černé barvě. Objevte vysokou eleganci černých obleků BANDI, které jsou symbolem dokonalého vzhledu a maximálního pohodlí do společnosti i zaměstnání.

POZOR – AKCE!
Podívejte se na vybraný černý oblek BANDI pro tento měsíc s MIMOŘÁDNOU SLEVOU 5.000 Kč.

V černém obleku BANDI uděláte dokonalý dojem v zaměstnání i na všech společenských událostech

Černý oblek je základ šatníku moderního muže. Jaké jsou jeho výhody?

  • dokonale ladí s klasickou bílou i barevnou košilí všech odstínů, lehce si tak vytvoříte perfektní outfit
  • snadno se kombinuje se světlými i tmavými módními doplňky pro všechny denní a večerní události
  • kontrastní černá barva zvýrazní eleganci a důraz každého muže, bez ohledu na to, zda je blonďák nebo brunet
  • pokud se budete účastnit pohřbu, máte správný oblek vždy po ruce – černá je jediná možná varianta
  • také ve svém volném čase budete v černém obleku s bílými teniskami vždy a všude vypadat skvěle
  • černý oblek vám bude dělat radost dlouho, je nadčasový, velmi elegantní a nepodléhá vrtkavým módním trendům

Vyberte si z doporučených modelů elegantních černých obleků BANDI ten pravý pro váš originální styl a maximální pohodlí:

1. Černý pánský oblek BANDI – do zaměstnání

Prémiový společenský oblek BANDI Agnello nechá vyniknout vaši osobnost a přidá vám na důrazu. Elegantní model doporučujeme do zaměstnání především pro muže ve vysokém postavení. Skutečné profesionály, kteří dbají na svůj dokonalý vzhled a vyžadují respekt u druhých.

Pánský oblek BANDI Agnello
Pánský oblek BANDI Agnello – ukázka stylového outfitu do práce

Oblek Agnello můžete s lehkostí kombinovat s košilemi a doplňky všech barev a vzorů. Zapůsobíte perfektním dojmem v mnoha jedinečných outfitech také na všech společenských, oslavných a kulturních událostech. Studenti pak oblek využijí k úspěšným zkouškám i promoci na závěr studia.

AKCE – pánský oblek BANDI Agnello pouze tento měsíc s mimořádnou SLEVOU 5.000 Kč

Pro ty z vás, kteří při nákupu elegantního černého obleku rádi ušetří, připravila značka BANDI výjimečnou nabídku stylového modelu z nové módní kolekce s exkluzivní slevou. Díky tomu nyní koupíte značkový oblek BANDI Agnello v hodnotě 12.999 Kč za velmi výhodnou cenu.

Původní cena: 12.999 Kč
Nová akční cena: 7.999 Kč
Ušetříte: 5.000 Kč
Mimořádná nabídka platí jen do vyprodání zásob.

2. Černý pánský oblek BANDI – pro ženicha

Výrazný, mužný a nepřehlédnutelný. To jsou atributy, kterými se dá popsat jedinečný vzhled ženicha, který si na svatbu oblékne černý luxusní oblek BANDI Nocelli Nero. Slavnostní model je perfektní volbou pro klasické, vysoce formální svatby v honosném prostředí.

V pánském obleku BANDI Nocelli Nero jako ženich dokonale vyniknete

Užíváte si společenského života plnými doušky i večer? Stylový oblek Nocelli je skvělou volbou také pro další oslavné společenské události, jako jsou vysoce formální plesy, divadelní premiéry nebo firemní bankety. Večerní outfit snadno dotvoříte barevnou košilí v tmavém odstínu spolu s tmavou kravatou.

Cena dvojdílného pánského obleku BANDI Nocelli Nero 12.799 Kč je velmi výhodnou investicí do luxusního oblečení pro slavnostní chvíle vašeho života.

3. Černý pánský oblek BANDI – pro svatebního hosta

Svědek či svatební host ocení klasickou eleganci outfitu složeného z černého slavnostního obleku Iderio Nero, bílé nebo světlé košile a decentních doplňků. Při jejich volbě dbejte na to, že svatební host by nikdy neměl být oblečen slavnostněji než ženich. Doporučujeme na zimní i letní svatby.

Pánský oblek BANDI Iderio Nero, Tailored Fit
Příklad svatebního outfitu s oblekem BANDI Iderio Nero pro svědka nebo hosta

Chystáte se na oslavu významného jubilea, ples nebo promoci a potřebujete slavnostní outfit? V elegantním vlněném obleku Iderio Nero oslavíte každou denní i večerní oslavnou událost s opravdovou noblesou. K obleku si vezměte bílou klasiku nebo vyberte košili v moderních pastelových barvách.

Cena pánského obleku BANDI Iderio Nero, Tailored Fit je 15.299 Kč. Jeho noblesní černá barva perfektně ladí se všemi odstíny společenských košil, vest a stylových módních doplňků ve slavnostních outfitech.

4. Černý pánský oblek BANDI – na ples

Pokud se nejedná o výjimečně noblesní ples v opeře nebo na pozvánce není uvedený dress code Black Tie, je volba vlněného obleku BANDI Alvero Nero skvělou variantou. Outfit lze dotvořit bílou i tmavou košilí s tmavou kravatou. V obou kombinacích budete působit sebevědomým a elegantním dojmem.

Pánský oblek BANDI Agnelo Nero, Tailored Fit
Pánský oblek BANDI Alvero Nero je ztělesněním elegance pro náročné muže

Chystáte se na prestižní banket, premiéru nebo jinou vysoce formální příležitost? Pro perfektní dojem na zvláště slavnostních společenských událostech si k obleku Alvero vezměte elegantní bílou košili. Ve volbě doplňků se držte osvědčené klasiky – černého motýlka a bílého kapesníčku.

V ceně luxusního pánského obleku BANDI Alvero Nero 15.499 Kč získáte noblesní eleganci svých outfitů a pomyslnou exkluzivní vstupenku na všechny výjimečné slavnostní události.

5. Černý pánský oblek BANDI – do tanečních

K úspěchu v tanečních vám stylový oblek BANDI Corneli nejlépe pomůže v kombinaci s bílou košilí a barevnými doplňky, bezchybně sladěnými s barvou šatů vaší partnerky. Ze tří střihů Slim, Tailored a Comfort Fit si vyberte ten, ve kterém budete na parketu vypadat dokonale a cítit se skvěle.

Pánský oblek BANDI Corneli – váš první krok k úspěchu v tanečních a při maturitě

Rozhodně se nemusíte obávat, že by vám oblek po tanečních zůstal viset ve skříni. Značkový oblek BANDI Corneli skvěle využijete k maturitě a jiným zkouškám, na plesy, promoci i svatbu. Sebevědomým dojmem a vytříbeným vkusem zapůsobíte také na stáži a v zaměstnání.

Cena pánského obleku BANDI Corneli 8.799 Kč je velmi výhodnou investicí do elegantního obleku pro dokonalý vzhled a všechny typy pracovních, kulturních i společenských událostí.

6. Černý pánský oblek BANDI – na pohřeb

Pohřeb je velmi citlivou smuteční událostí pro všechny, kteří se jej účastní. V elegantním obleku BANDI Noventi, s bílou košilí a černou kravatou bez vzoru vzdáte velmi důstojně úctu zesnulému a vyjádříte respekt k bolesti pozůstalých. Pokud se obřad neodehrává v kostele, můžete zvolit i černou košili.

Pánský oblek BANDI Noventi Nero, Slim Fit
Oblek BANDI Noventi Nero – pro účast na pohřbu je jedinou správnou volbou černý model

Vznešený černý oblek předjímá noblesní atmosféru oslavných událostí. V modelu BANDI Noventi Nero zaujmete originálním stylem na plese, slavnostním banketu i večerní recepci. Stylový kousek doporučujeme také do zaměstnání mužům, kteří chtějí zdůraznit svou eleganci a profesionalitu.

Cena pánského obleku BANDI Noventi Nero je 9.499 Kč. Elegantní černý model vám nabízí dokonalý vzhled bez kompromisů pro všechny příležitosti.


Elegantní černý oblek = základ dokonalých outfitů

Jak vidíte, mít po ruce ve svém šatníku značkový černý oblek se vždy vyplatí. Moudré a prozíravé je vybavit svůj šatník také výběrem elegantních košil, stylových opasků, kožené obuvi a barevných módních doplňků pro všechny příležitosti.

Snadno si kdykoliv vytvoříte dokonalý outfit podle toho, na jakou událost se chystáte a zda oblek nosíte pravidelně do práce. Podívejte se na pár skvělých tipů.


K černému obleku doporučujeme:

Elegantní společenské košile BANDI

Ujistěte se, že máte ke svému novému obleku dostatek pánských košil pro všechny příležitosti. Vyberte si z pestré nabídky nových modelů v klasických i moderních barvách a vzorech. Přijďte si je vyzkoušet do značkové prodejny BANDI nebo objednejte z pohodlí domova v e-shopu BandiVamos.cz.

Společenská obuv BANDI

K černému pánskému obleku je vhodná společenská šněrovací obuv. Vyberte si maximálně pohodlné, ručně šité boty BANDI z prvotřídní kůže, které ocení i ti nejnáročnější muži. Dokonale doplní každý váš elegantní outfit.

Kožený opasek BANDI

Stylovou a praktickou součástí pánského obleku je vždy kožený opasek, nejlépe v barvě obuvi. Jeho šířka by neměla přesahovat 3,5 cm, proto široké či barevné opasky k džínům ponechte raději doma. Doporučujeme například pánský společenský opasek BANDI Automat.

Pánský opasek BANDI, automat

Elegantní módní doplňky BANDI

Doveďte váš vzhled k dokonalosti pánskými doplňky. Základem je elegantní kravata nebo motýlek. Na osobitosti vám dodá kapesníček do saka. Pro slavnostní příležitosti ozdobte rukávy košile manžetovými knoflíčky. Vyberte si z řady exkluzivních doplňků v decentních i pestrých barvách a vzorech.


Vyzkoušejte si vybraný oblek u šálku lahodné kávy

Přijďte si černý pánský oblek BANDI vyzkoušet do nejbližší značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Při šálku lahodné kávy Vám odborní poradci pomohou vybrat správnou velikost. Poradí Vám, jakou košilí, kravatou nebo motýlkem, opaskem, manžetovými knoflíčky a vhodnou společenskou obuví oblek doladit do dokonalosti.

Vždy tak, abyste vypadali skvěle a cítili se pohodlně.

Mohlo by vás zajímat