Obleky

Černý pánský oblek SLIM FIT Herodio

Oblek do společnosti i do práce

Sháníte oblek, v němž budete vypadat perfektně v práci i na společenských událostech? Pak je pro vás dvoudílný oblek Herodio jako stvořený. Jde o elegantní černý oblek s decentním vzorem, který se perfektně hodí do zaměstnání i na méně formální společenské akce jako svatby a plesy.

Elegantní oblek Herodio vynosíte do práce i společnosti
Elegantní oblek Herodio vynosíte do práce i společnosti

Střih zdůrazní mužné rysy

Oblek je ve vyštíhleném střihu SLIM FIT, jenž perfektně padne mužům štíhlé a standardní postavy. Díky obleku vyniknou mužné rysy vaší postavy. Ty podtrhují i jednotlivé designové prvky obleku jako zúžené klopy nebo šikmé kapsy. Pokud chcete ještě více zdůraznit vaši postavu, doporučujeme ponechat kapsy saka zašité. Oblek tak bude mnohem výrazněji obepínat vaši postavu.

Oblek Herodio - pohled zepředu
Oblek Herodio – pohled zepředu
Oblek Herodio - pohled zezadu
Oblek Herodio – pohled zezadu

Kvalitní materiál příjemný na dotek

Módní návrhářka Olga Jeřábková si dala na výběru a zpracování materiálu opravdu velmi záležet. A je to vidět. Černá látka se zajímavým jemným vzorkem se skládá ze speciální kombinace vláken, díky kterým je oblek pružný a příjemný na dotek. To ocení především vaše partnerka, která se k vám během tance vždy ráda přivine. Oblek také skvěle drží tvar. Nemusíte se tedy bát nežádoucího pomačkání.

Oblek Herodio - outfit do práce
Oblek Herodio – outfit do práce
Oblek Herodio - detail outfitu na ples
Oblek Herodio – detail outfitu na ples

Cena pánského obleku SLIM FIT Herodio je 10.339 Kč a jde o černý oblek, který si oblečete jak na ples, tak do práce.

Původní cena: 10.339 Kč
Nová výprodejová cena: 6.339 Kč
Ušetříte: 4.000 Kč
Akce platí pouze do 31. 3. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli prodejny BANDI. Profesionální tým odborných poradců vám ochotně pomůže vybrat přesně padnoucí outfit, ve kterém vždy uděláte perfektní dojem. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší značková prodejna Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Díky zajímavému vzoru můžete oblek libovolně zkombinovat s elegantními košilemi BANDI.

Mohlo by vás zajímat