Dětské obleky

Dětský oblek BANDI Antracit Line - dětská volnost

Dětský oblek model ANTRAC...
DOPRODEJ Dětský svatební oblek BANDI je trojdílný model obleku, který je vhodný pro děti různého věku a výšky. Doporučujeme jej pro jakékoliv slavnostní události, ke kterým je oblek díky svému nádhernému lesku předurčen. 

Elegantní dětský oblek je vyroben z šedé lesklé látky s dezénovým proužkem. Díky svému volnému střihu je pohodlný pro nošení i pro děti, které nejsou na společenské oblečení zvyklí. Ve spojení s francouzskou kravatou bude dítě působit velice slavnostním dojmem.


Popis dětského obleku 

Dětský oblek model ANTRAC...
Od velikosti 164 je oblek bez vestičky, tedy dvoudílný. Na omak je materiál velice jemný a lehký. Barva látky je tmavě šedá v provedení lesk, ve složení 40% vlna, 30% viskóza, 30% polyester. Toto složení zaručuje dítěti u obleku jeho trvalou formu, nemačkavost a prodyšnost. S ohledem na rychlý růst u dětí jsou kalhoty vyrobeny se záložkami, které je možno dále povolovat. Pas kalhot je opatřen gumičkou, která umožní většímu rozsahu velikostí v pase.


Ceny dětského obleku

Popis

Velikost

Cena

Dětský oblek BANDI Antracit Line, malý - třídílný
68-116 cm
1. 999,- Kč
Dětský oblek BANDI Antracit Line, střední - třídílný
122-146 cm
2. 299,- Kč
Dětský oblek BANDI Antracit Line, velký - třídílný 152-164 cm
2. 499,- Kč
Dětský oblek BANDI Antracit Line, velký - dvoudílný 164-170 cm 2. 699,- Kč


Cena obleku zahrnuje úpravu délky rukávů saka, délky a obvodu pasu kalhot v případě, že budete potřebovat oblek dítěti upravit na míry. Přečtěte si prosím podmínky AKCE Úpravy pánských obleků na Vaše míry ZDARMA.


Tip navíc

Pro model dětského obleku BANDI Antracit Line doporučujeme bílé a barevné dětské košile.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...