Obleky

Elegantní pánský oblek COMFORT FIT Geratti

Oblek Geratti vám dopřeje pohodlí v každé situaci

Hledáte oblek pro každodenní nošení do práce, v němž uděláte skvělý dojem i na svatbě nebo v divadle? Nezapomeňte na oblek Geratti, který vám díky použitému střihu nabídne dostatek pohodlí. Výjimečná kombinace materiálů vám zajistí, že se i v létě budete v obleku cítit příjemně. Díky tmavě modré barvě se hodí jak na celodenní svatby, pracovní porady, tak i na večerní divadlo.

Modrý oblek Geratti
Modrý oblek Geratti je skvělou volbou do práce i na svatbu

Pohodlí je klíčem k úspěchu

Oblek je ušitý v pohodlném rovném střihu COMFORT FIT, který není zúžený v pase. Vy se tak můžete bez obav volně pohybovat, což oceníte jak na obchodním jednání, tak i na tanečním parketu. Na saku najdete zešikmené kapsy, které navíc opticky zeštíhlí vaši postavu. Módní návrhářka Dagmar Zbořilová oblek ozvláštnila prošívanou klopou a předními kapsami, což vám přidá na eleganci.

Největší výhodou tohoto obleku je 71% podíl vlny, který zajistí, že je oblek velmi prodyšný. V létě tak v obleku nebudete trpět horkem. Vlna vás totiž příjemně zchladí. Díky 29 % polyesteru oblek vydrží srovnaný jako ze žurnálu. Velkou výhodou saka je i podšívka se 45% podílem měďnatého vlákna, která odvádí vlhkost. Vy se tak budete v saku cítit stále svěží.

Oblek Geratti vynosíte i s košilí na rozhalenku

Oblek COMFORT FIT Geratti stojí 13.399 Kč a hodí se pro každodenní nošení do práce, ale i na svatbu nebo na ples.

Původní cena: 13.399 Kč
Nová výprodejová cena: 5.360 Kč
Ušetříte: 8.039 Kč
Akce platí pouze do 31. 3. 2024, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohu vybrat správnou velikost i doplňky, které dotáhnou váš outfit k dokonalosti. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu Bandi Vamos a nenašli jste jej tam? Podívejte se na 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Dejte si pozor na výběr obuvi. Ne každá společenská obuv se hodí ke každému obleku. Podívejte se, jak správně vybrat boty k obleku.

Mohlo by vás zajímat