Obleky na ples

Jdete na ples? V tom případě je více než vhodné obléknout se tak, abyste vypadali skvěle a cítili se v oblečení pohodlně.

Příjemnou povinností pro muže je sladit se barevně svými doplňky s barvou šatů partnerky, abyste na plese působili jako pár.

Obleky na ples

Plesová sezóna se odbývá tradičně v zimních měsících, leden, únor, březen. Jedná se o oslavnou večerní událost pořádanou po 18. hodině na úrovní nižší formálnosti. Z tohoto důvodu doporučujeme vybírat obleky pouze v tmavých barvách.

Pro vysoce formální plesy nebo plesy s dress codem Black Tie doporučujeme pouze pánský smoking.


Pánské obleky lze využít jak dvoudílné, tak i trojdílné s vestou. Trojdílný pánský oblek nabízí výhodu ve formě možnosti odložení saka mimo oficiální události večera.

Doporučujeme kombinaci tmavého obleku s tmavou vestou v jiné barvě. Takovýto outfit je dokonalým přizpůsobením se večerní společenské události, jakou je ples.

Obleky na ples kombinujeme s bílými nebo barevnými košilemi. Ovšem pouze temné barvy odstínů modrá, šedá, petrolejová a podobně.

Kategorie obleků na ples je pouze filtrem pro tmavé obleky. Zobrazené finální outfity nejsou vzorem pro ples. 


Pánský oblek BANDI, model Corneli

Pánský oblek BANDI Corneli

Užijte si jedinečnou kombinaci stylové elegance a maximálního pohodlí v obleku do zaměstnání i do společnosti. Představujeme vám černý pánský oblek BANDI Corneli – vašeho…

Číst více