Obleky

Černý kombinovatelný oblek SLIM FIT Belaro

Všestranný oblek podtrhne váš profesionální vzhled

Chcete udělat dojem v nové práci? Čeká vás svatba, nebo se chystáte na jinou společenskou událost? Pak pro vás je černý kombinovatelný oblek Belaro ten pravý. Uděláte v něm perfektní dojem prakticky kdekoliv.

Oblek je kombinovatelný, což znamená, že sako a kalhoty koupíte zvlášť, přesně podle vašich požadavků. Máte-li širší ramena a štíhlý pas, přizpůsobíte tomu výběr saka i kalhot a vždy budete vypadat skvěle.

Černý pánský oblek s bílou košilí a černou kravatou
Černý oblek Belaro je skvělou volbou na svatbu i další společenské akce

Šitý na míru pro jakoukoliv příležitost

Oblek této prémiové kolekce je na klopě saka ozdoben elegantním odznakem BANDI. Na rukávech si můžete povšimnout čtyř překládaných knoflíčků v jemném žíhání, které jeho formální černou barvu jemně projasní.

Vyštíhlený střih SLIM FIT je ideální volbou pro muže štíhlé postavy. Lichotivě zvýrazní vaše mužné křivky, které by jiný střih upozadil. Pokud chcete ještě víc podtrhnout vlastnosti tohoto obleku, ponechte si přední zešikmené kapsy saka zašité.

Kvalitní materiál vám zaručí pohodlí

Oblek je ušitý z matné látky, kterou tvoří z 50 % vlna, ze 40 % polyester a z 10 % viskóza. Prodyšná vlna vám zaručí teplotní komfort. V zimě vás zahřeje a v létě příjemně ochladí. Díky polyesteru a viskóze je oblek lehký, měkký, příjemně pružný a poddajný, což určitě oceníte při delším sezení. Stejně jako skutečnost, že se tato důmyslná látka ani celodenním nošením příliš nekrčí.

Pánské sako Belaro stojí 6.999 Kč, pánské kalhoty jsou k dostání za 3.979 Kč a jde o oblek z prémiové kolekce.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohu vybrat správnou velikost i doplňky, které dotáhnou váš outfit k dokonalosti. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu Bandi Vamos a nenašli jste jej tam? Podívejte se na 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tipy pro vás

Chystáte se na svatbu? Podívejte se, jakým chybám při výběru oblečení pro ženicha je dobré se vyhnout, abyste na vlastní svatbě zazářili a společně s nevěstou vytvořili jedinečný pár snů.

Věděli jste, že k pánskému obleku není vhodné volit jinou obuv než šněrovací? Podívejte se na aktuální modely pánské společenské obuvi značky BANDI.

Mohlo by vás zajímat