Obleky

Modrý pánský oblek BANDI, Bocaneli, Tailored Fit

Potřebujete oblek, ve kterém uděláte perfektní dojem v práci i na všech společenských akcích? Pro muže, kteří chtějí vypadat dokonale v každé situaci doporučujeme nový model pánského obleku BANDI Bocaneli.

Intenzivní tmavě modrá barva obleku je inspirována kamenem Lapis lazuli. Stejně jako jmenovaný polodrahokam, bude i tento výrazně barevný oblek BANDI Bocaneli skutečnou ozdobou svého nositele.

Pánský oblek BANDI, model Bocaneli

Vysoký komfort a kvalita

Pánský oblek Bocaneli je vyroben z látky s vysokým podílem vlny tak, aby splnil požadavky náročných mužů. Vysoký poměr vlny zajišťuje prodyšnost a celkové pohodlí zejména v horkých letních dnech.

I přesto, že je střih obleku Tailored Fit v oblasti pasu mírně zúžený, poskytuje dostatek volnosti v pohybu. Je vhodný pro muže střední a štíhlejší postavy, kteří ocení vysokou kvalitu zpracování, komfort a pohodlí.

Pánský oblek BANDI, model Bocaneli

Oblek pro každou příležitost

Model obleku BANDI Bocaneli je široce využitelným oblekem, který po celý rok vynosíte pro různé události. Je vhodný pro denní pracovní účely, formální události slavnostního charakteru i neformální společenská setkání.

Manažerský outfit
Do pracovního prostředí volte k obleku bílou či světle modrou košili, jako elegantní doplněk pak matnou kravatu s pruhem či drobným vzorem.

Promoce, svatby a jiné slavnostní události
Oblek můžete pro zvýšení elegance svého slavnostního outfitu doplnit pánskou vestou SOFIEN Slim nebo TRESANO Tailored, které jsou ze stejné látky jako oblek.

Podvečerní koktejl i večerní rande
Originální odstín tmavě modré vyzývá k hravému stylingu. Kombinace obleku s rolákem či trikem a bílými koženými teniskami vytvoří mladistvý, svěží outfit pro neformální podvečerní setkávání.

Pánský oblek BANDI, model Bocaneli

Cena pánského obleku BANDI Bocaneli je 14.999 Kč. Tento výjimečně barevný model obleku vám zajistí komfort, pohodlí a zaslouženou pozornost v práci i ve společnosti.

Původní cena: 14.999 Kč
Nová akční cena: 9.999 Kč
Ušetříte: 5.000 Kč
Akce platí pouze do 31. 7. 2024!

Tip

Obuv doporučujeme zvolit s ohledem na událost, na kterou se chystáte. Černou společenskou obuv na plesy a vysoce formální příležitosti, hnědou na denní slavnosti, pracovní pohovory a manažerské povinnosti. Volnočasovou koženou obuv pak volte pro podvečerní koktejly. A váš kožený opasek? Samozřejmě v barvě obuvi.


Značkové prodejny BANDI

Nemusíte být znalcem módy, abyste vypadali dokonale. I celebrity mají své odborné poradce na oblečení. Proč byste svého poradce nemohli mít i Vy?

Přijďte do vaší nejbližší značkové prodejny BANDI, posaďte se do pohodlného křesla a vychutnejte si šálek lahodné kávy BANDI. O všechno další se postará tým odborných poradců. Poradí vám s výběrem obleku, vhodné obuvi a všech doplňků.

V případě, že je na vybraném oblečení potřeba cokoliv upravit, je vám v každé značkové prodejně BANDI k dispozici odborná pánská krejčová. Na místě vám poupraví oblečení přesně na míru vaší postavy. Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle. 

Mohlo by vás zajímat