Obleky

Modrý pánský oblek COMFORT FIT Noreti

Ideální volba do práce i společnosti

Elegantní modrý oblek Noreti perfektně vynosíte do kanceláře i pro další pracovní události. Skvělý dojem v něm uděláte také na svatbě, ať už jdete jako ženich nebo svatební host. Rovný střih obleku padne mužům silnější postavy. Nabídne vám dostatek pohodlí a volnosti v pohybu.

Pánský oblek Noreti – uděláte v něm skvělý dojem v práci i ve společnosti
Pánský oblek Noreti – uděláte v něm skvělý dojem v práci i ve společnosti

Módní barva a střihové prvky

Modrý oblek představuje ideální volbu pro denní příležitosti konané do 18. hodiny. Na první pohled vás zaujme ozdobné prošití na klopách a kapsách saka. Na osobitosti vám přidají modré žíhané knoflíky, které dokonale ladí s barvou obleku.

Pánský oblek Noreti – pohled zepředu
Pánský oblek Noreti – pohled zepředu
Pánský oblek Noreti – pohled zezadu
Pánský oblek Noreti – pohled zezadu

Jedinečná kombinace materiálů

Módní návrhářka Dominika Kobierská dbala při navrhování obleku na to, abyste se v něm cítili pohodlně a zároveň vypadali skvěle. Proto zvolila jedinečnou kombinaci materiálů, kterou tvoří 80 % polyesteru, 18 % viskózy a 2 % elastanu. Polyester snižuje mačkavost látky, což vám zajistí upravený vzhled i při celodenním sezení. Díky příměsi viskózy je oblek na dotek příjemný. Pružný elastan přispěje k ještě většímu pohodlí.

Pánský oblek Noreti – detail podšívky
Pánský oblek Noreti – detail podšívky
Pánský oblek Noreti – detail prošití klopy
Pánský oblek Noreti – detail prošití klopy

Cena pánského obleku je 7.499 Kč a vynosíte ho do práce i společnosti.

Původní cena obleku: 7.499 Kč
Nová výprodejová cena: 4.499 Kč
Ušetříte: 3.000 Kč

UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je stále dostupná vaše velikost.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. V každé prodejně vám s výběrem rádi pomohou odborní poradci tak, abyste byli oblečeni vždy správně a udělali skvělý dojem. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Věděli jste, že k modrému obleku perfektně vynosíte hnědou i černou obuv? Prohlédněte si kožené boty BANDI a vyberte si pro vás ty pravé.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.