Obleky

Modrý smoking BANDI Capo Marin SLIM FIT

Exkluzivní tmavě modrý smoking pro váš luxusní vzhled

Chystáte se na společenskou událost, kde je nutné jít ve smokingu? Pokud chcete vypadat jedinečně, zvolte pánský smoking Capo Marin v módní tmavě modré barvě. Je skvělou alternativou i pro akce s dress codem Black Tie. Oslníte v něm například na plese, při divadelní premiéře nebo na galavečeru. Skvělý dojem v něm uděláte také na svatbě v honosnějším stylu, ať už jako ženich či svatební host.

Smoking je ušitý v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Proto je vhodný zejména pro muže štíhlé nebo standardní postavy. Vyštíhlený střih pomůže opticky vytvarovat vaši postavu, takže budete vypadat mužně a elegantně.

Smoking Capo Marin – pro váš dokonalý vzhled ve společnosti

Popis smokingu Capo Marin

Pánský smoking je ušitý z matné látky v elegantní barvě půlnoční modře. Ta je dle pravidel společenské etikety v odívání dokonalou alternativou k černému smokingu. Tmavě modrý smoking tak skvěle využijete na všechny události s předepsaným dress codem Black Tie. Například na Ples v Opeře, slavnostní večeři a pro další formální a slavnostní příležitosti.

Zároveň se hodí i na takzvané honosnější svatby. U těchto svateb se předpokládá, že se konají například na zámku se zahradou a většina mužů je oblečena ve smokingu. Pokud si nebudete jistí, o jaký typ svatby se jedná, řiďte se jednoduchým pravidlem. Jestliže jdou všichni na svatbu v obleku, není vhodné brát si smoking.

Matnou látku smokingu nápaditě doplňují lesklé klopy, kapsy a lampasy na kalhotách, které skvěle vyniknou i díky světlejšímu odstínu modré. Tyto lesklé střihové prvky dokonale podtrhnou váš luxusní vzhled.

Smoking Capo Marin – celá postava
Smoking Capo Marin – detail smokingových kalhot

Materiál smokingu Capo Marin

Pro pánský smoking Capo Marin zvolili návrháři módní značky BANDI prvotřídní materiál. Díky vysokému podílu vlny je smoking příjemně prodyšný, takže se v něm budete cítit velmi pohodlně. Příměs speciálních vláken zaručuje nemačkavost látky. Na jakékoliv společenské akci tak budete vypadat naprosto dokonale.

Smoking Capo Marin – detail
Smoking Capo Marin – detail podšívky

Cena pánského smokingu BANDI, model SLIM FIT Capo Marin je 10.889 Kč a zahrnuje možnost využití AKCE úpravy pánského smokingu na vaši míru ZDARMA. Profesionální krejčové od BANDI vám na místě upraví smoking na míru tak, abyste vypadali skvěle. Nebudete muset pracně hledat krejčovou. Ušetříte čas i peníze.

Přijďte si smoking vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat i správné doplňky k tomuto smokingu. Poradí vám například, kterou košili nebo manžetové knoflíčky ke smokingu pořídit, abyste se oblékli správně a udělali ten nejlepší dojem. Podívejte se, kterou prodejnu Pánské obleky BANDI máte nejblíže.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu Bandi Vamos a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Rady a tipy

Dostali jste pozvánku na událost, pro kterou je předepsán dress code Black Tie? Mějte na paměti, že nestačí vzít jen smoking. Přečtěte si, co správně ke smokingu obléknout, abyste neporušili pravidla dress codu.

Hokejista Jaromír Jágr v prodejně Pánské obleky BANDI

Stylový smoking promění každého muže v dokonalého elegána. Důkazem toho je i Jaromír Jágr, který na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech vyměnil hokejový dres za pánský smoking BANDI. Přesvědčte se sami, jak mu elegantní smoking slušel.

Mohlo by vás zajímat