Pánské obleky ELDO

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II Dorian – dokonalá volba obleku na plesovou sezónu a jiné slavnostní příležitosti

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Nevíte, jaký zvolit oblek na společenské události? Skvělou volbou pro vás je pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II Dorian. Tento model obleku doporučujeme mužům na svatbu, na plesy, do divadla, pro oslavy jubileí a jiné slavnostní události. Elegantní a slavnostní oblek je určen především pro muže, kteří chtějí vypadat slavnostně a skvěle.

Oblek je ušitý v klasickém střihu COMFORT FIT, což znamená rovný střih. Tento střih je vhodný zejména pro objemnější muže s širšími stehny, větším obvodem v ramenou nebo v pase. Oblek vás nebude nikde stahovat a obepínat. Budete se v něm cítit pohodlně a uvolněně.Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II Dorian je ušitý z kvalitní látky v tmavě šedé barvě s jemným leskem.

Sako obleku je doplněno o originální střihový detail. Tím je zdvojená píková, neboli špičatá klopa, která je složena ze dvou vrstev látky. Tmavě šedá látka je podložená černou a dá tak vyniknout modernímu tvaru klopy. Vše ve stylu současné moderní společenské módy. I díky tomuto detailu je oblek naprosto jedinečný. Stejně jedinečně budete vypadat i vy, když ho budete nosit.

Dokonalé ladění barev je použito i na dalších detailech obleku. Například ve formě černého proužku v liště kapes saka i kalhot. Sako a kalhoty perfektně barevně ladí, díky tomu na vás sako a kalhoty vyniknou.

Pánský oblek BANDI, model...
Tento oblek doporučujeme kombinovat se slavnostními vestami. Podívejte se na vhodné modely slavnostních vest značky BANDI.

Pánský oblek BANDI, model COMFORT FIT II Dorian je ušitý z exkluzivní látky, kterou tvoří 40 % vlna, 30 % polyester a 30 % viskóza. Díky tomuto materiálu je oblek lehký a prodyšný. To oceníte zvláště při horkých dnech nebo ve společenských sálech nejen při tanci. Budete se cítit pohodlně a nebudete se v něm tolik potit.

Návrháři od BANDI dbali na to, aby byly kalhoty pohodlné a neomezovaly vás v pohybu. Jsou volnější v oblasti sedu a stehen, takže se v nich budete cítit příjemně a komfortně.

Cena pánského obleku BANDI, model COMFORT FIT II Dorian je 7.799 Kč a zahrnuje sako i kalhoty.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.


Původní cena obleku: 7.799 Kč

Nová výprodejová cena: 4.679 Kč

Ušetříte: 3.120 Kč


UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...

Rady a tipy

Potřebujete k obleku také společenskou obuv? Vyberte si z kvalitní ručně šité pánské společenské obuvi BANDI.

Věděli jste, že nošení obleku má svá pravidla? Přečtěte si desatero, jak správně nosit oblek. Dozvíte se například, proč se spodní knoflík u saka nezapíná, nebo proč k obleku nosit jen košile s dlouhým rukávem.
 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...