Obleky

Pánský oblek BANDI Estatio, Azzur, Tailored Fit

Pánský oblek Estatio, Azzur patří do kolekce modelů New Season 2023, které návrháři značky BANDI připravili především pro letní období. V kolekci převažují obleky světlých odstínů pro denní nošení.

Svěží, světle modrá barva modelu Estatio voní létem a oživí váš šatník. Oblek, který využijete pro každou denní příležitost, doporučujeme jako dokonalý outfit na letní svatbu.

Pánský oblek BANDI, model Estatio
Pánský oblek BANDI, model Estatio

Letní oblek na celý den

Univerzální oblek využijete také v zaměstnání, ať už se chystáte do své kanceláře nebo budete přednášet na konferenci. Skvělý dojem uděláte i na vaše obchodní partnery během pracovního oběda.

Střih obleku Tailored Fit vyhovuje mužům standardní postavy. Díky šikmým bočním kapsám saka a zapínání na jeden knoflík oblek opticky zeštíhluje. Nemačkavý materiál se snadno udržuje a dopřeje vám dostatek pohodlí, komfortu a volnosti po celý den i v letním horku.

Outfit na letní svatbu pro ženicha

Správnou kombinací obleku s košilí, kravatou a dalšími prvky oblečení získáte dokonalý outfit pro ženicha. Snadno jej dotvoříte korsáží v klopě obleku. Kravatu můžete nahradit elegantním motýlkem nebo regatou, což ještě pozvedne váš styl.

Pánský oblek BANDI, model Estatio

Doporučujeme např. kombinaci se světle šedou vestou Zaccario Grigio, ušitou z oblekové látky. Díky tomu můžete sako bez obav odložit, aniž byste se provinili proti pravidlům společenské etikety. Navíc budete stále vypadat elegantně a upraveně.

Další možností pro ženicha je kombinace s tmavě modrou vestou Corsini, která se světlým oblekem vytváří zajímavý kontrast. Kombinace více barev vypovídá o vašem dobrém vkusu, kreativitě a sebevědomí.

Pánský oblek BANDI, model Estatio

Outfit pro slavnostní příležitost

Pro letní slavnostní události využijete pánský oblek BANDI Estatio s jednobarevnou kravatou a ladícím pastelovým kapesníčkem.

Košili můžete zvolit klasicky bílou, ale doporučujeme barevnost košil pravidelně měnit. Proto by jich ve vašem šatníku neměla chybět dostatečná zásoba. Vyzkoušejte a vyberte si z široké palety barevných značkových košil BANDI.

Pánský oblek BANDI, model Estatio

Cena pánského obleku  BANDI Estatio je 13.299 Kč

Náš tip:

Ani štíhlí muži nepřijdou zkrátka. Návrháři kolekce BANDI New Season 2023 pro ně připravili pánský oblek BANDI Dorrine, Azzur ze stejné látky, navržený ve střihu Slim Fit.


Nemusíte být znalcem módy, abyste vypadali dokonale. I celebrity mají své odborné poradce na oblečení. Proč byste svého poradce nemohli mít i Vy? odborné poradce na oblečení. Proč byste svého poradce nemohli mít i Vy?

Přijďte do Vaší nebližší značkové prodejny BANDI a svěřte se do rukou odborného poradce. Dejte si v klidu BANDI kafe a proberte spolu, na jakou událost se chystáte či jaké máte přání.

V případě, že je na vybraném oblečení potřeba cokoliv upravit, je vám v každé značkové prodejně BANDI k dispozici odborná pánská krejčová. Na místě vám poupraví oblečení přesně na míru vaší postavy. 

Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle. 

Mohlo by vás zajímat