Obleky

Pánský oblek BANDI, Henrite, Antracit, SLIM FIT

Tmavě šedý oblek je vysoce univerzální typ obleku, vhodný jak do práce, tak pro denní i večerní slavnostní události. Tato antracitová barva je nejsvětlejšího možného odstínu na stupnici šedých barev, která je vhodná pro večerní událost. Šedý oblek doporučujeme mimo jiné muži, který vlastní pouze jeden oblek.

Tmavě šedá barva v oděvu působí vyspěle. Evokuje loajalitu, spolehlivost, praktičnost. Pro mladého muže, který si chce získat respekt u kolegů a nadřízených, není černá barva obleku nejvhodnější volbou. Černá se hodí spíše jako podtržení již vybudované pozice. 

Pánský oblek BANDI, model Henrite
Pánský oblek BANDI, model Henrite – denní outfit

Šedá je jedna z nejpraktičtější barev, oproti černé není tolik tvrdá, zároveň je však stejně nadčasová. Ať už chce muž splynout s davem nebo naopak vystoupit z řady, šedá je skvělý základ pro potřeby a stylové záměry každé osobnosti.

Střih obleku Slim Fit doporučujeme pro muže se stadnardní či štíhlou postavou. Variabilita outfitu s tímto modelem obleku je velice pestrá. Jednoduchá záměna barvy košile a kravaty změní outfit ze zimního na letní nebo z denního na večerní. Složení materiálu: 50% vlna, 46 % polyester, 4 % elastan, podšívka: 54% polyester, 46% viskóza

Pánský oblek BANDI, model Henrite
Pánský oblek BANDI, model Henrite, večerní outfit

Vhodným výběrem košile a doplňků lze dosáhnout žádoucího charakteru oděvu pro danou událost.

 • Manažer (šedá je vhodná pro striktní „Business formal“ oděv)
 • Bankovní úředník a další „kancelářská pozice“ (kombinací s různými košilemi můžeme „odstupňovat“ formálnost tohoto business obleku, bílá formálnější než světle modrá)
 • Svatba (ženich, svatební host)
 • Jiná denní slavnost (výročí, oslava narozenin)
 • Podvečerní koktejl, bar (posezení s přáteli, bar, rande)
 • Ples (ples tak, jak jej známe v našem českém prostředí, nikoliv „black tie“ událost)
  • Pro večerní události slavnostního naladění jako jsou plesy, doporučujeme kombinaci s černou košilí a tmavými kravatovými doplňky.
  • Tyto doplňky mohou být jako výrazně texturované, tak hladké s vysokým leskem. Doporučujeme jednobarevné doplňky, drobné vzory barevnosti „tón v tónu“.
  • Takto kombinovaný oděv ocení muži, kteří preferují jednoduchost a sofistikovanost zároveň. Toto je outfit pro muže každého věku i společenského postavení. Mladí pánové u tohoto outfitu ocení mužnost a lichotivost tmavých barev, které podpoří sebevědomí. Starší muži naopak ocení umírněnost tohoto outfitu, který nechá vyniknout charakteru samotného nositele.
 • K outfitu zvolte pánskou společenskou obuv a opasek v černé barvě.
Pánský oblek BANDI, model Henrite
Pánský oblek BANDI, model Henrite, večerní outfit

Cena pánského obleku BANDI Henrite je 13.299 Kč. Tento univerzální typ obleku vám zajistí komfort a pohodlí v práci i ve společnosti.

Když poradí odborníci BANDI, oblek vám padne dokonale

Přijďte si pánský oblek BANDI vyzkoušet do nejbližší značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Při šálku lahodné kávy vám odborní poradci pomohou vybrat tu správnou velikost. Poradí vám, jak a s čím oblek kombinovat, abyste vypadali skvěle.

Zohlední váš typ, střih i barvu vlasů, odstín pleti, siluetu figury a vše pomohou doladit do posledního detailu. Vyberete si oblek, košili, kravatu nebo motýlka, opasek, manžetové knoflíčky, vhodnou společenskou obuv a kabát, ať je váš plesový outfit dokonalý.

Víte, že u BANDI můžete získat krejčovskou úpravu obleku na míru zcela zdarma? Přečtěte si, co je potřeba udělat, abyste mohli využít AKCI ÚPRAVA OBLEKU ZDARMA

Mohlo by vás zajímat