Obleky

Lesklý černý oblek SLIM FIT Venatro

Dokonalá volba pro slavnostní události

Elegantní pánský oblek Venatro z lesklé černé látky se perfektně hodí na společenské události. Doporučujeme jej na svatbu pro ženicha nebo svatebního hosta. Vynosíte ho také na ples, oslavu jubilea, do divadla i k jiným příležitostem. Budete vždy vypadat skvěle a uděláte perfektní dojem.

Pánský oblek Venatro – udělejte skvělý dojem ve společnosti
Pánský oblek Venatro – udělejte skvělý dojem ve společnosti

Oslňte vaše okolí v dokonalém obleku

Látka pánského obleku Venatro je prodyšná, a proto se v něm budete cítit vždy pohodlně. Moderní vyštíhlený střih SLIM FIT dokonale padne mužům štíhlé nebo standardní postavy. Tento střih navíc pomáhá tvarovat postavu, takže v něm budete vypadat mužně. Lesklý oblek podtrhne váš slavnostní vzhled. Můžete si být jisti, že v něm vyniknete mezi ostatními muži.

Pánský oblek Venatro – pohled zepředu
Pánský oblek Venatro – pohled zepředu
Pánský oblek Venatro – pohled zezadu
Pánský oblek Venatro – pohled zezadu

Materiál obleku Venatro

Pánský oblek Venatro je vyroben z jemného materiálu v lesklém černém provedení, bez vzoru. Složení látky je 40 % vlny, 30 % viskózy a 30 % polyesteru. Tato kombinace vám zaručí, že budete v obleku vypadat vždy upraveně, a zároveň se cítit příjemně.

Pánský oblek Venatro – detail podšívky
Pánský oblek Venatro – detail podšívky
Pánský oblek Venatro – detail obleku
Pánský oblek Venatro – detail obleku

Původní cena obleku: 6.999 Kč
Nová výprodejová cena: 2.999 Kč
Ušetříte: 4.000 Kč

UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je stále dostupná vaše velikost.

Kde oblek koupíte?

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten pravý oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Abyste vypadali jako pravý gentleman, doporučujeme vybírat k obleku společenské košile bez kapsičky. Košile s kapsičkou nejsou vhodné, protože se jedná o košili volnočasovou, která se nehodí k pánskému společenskému obleku. Podívejte se na aktuální nabídku pánských společenských košil BANDI.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.