Obleky

Pánský oblek BANDI Palazzio, Celest, Slim Fit

Do kanceláře, na školení ani na pracovní schůzky už nemusíte nosit jen černý oblek. Oblíbeným trendem poslední doby jsou modely v šedé a modré barvě.

Světle modrý značkový oblek BANDI Palazzio, Celest, Slim Fit je ideální volbou dokonalého obleku pro váš úspěšný business.

Pánský oblek BANDI, model Palazzio
Nechte se inspirovat elegantní kombinací podle návrhářů značky BANDI. Doplňte oblek BANDI, Palazzio bílou košilí Catena Biancissimo, tmavší vestou Corsini a proužkovanou kravatou Duarte.

Stylový outfit na cestu k úspěchu

V dokonale padnoucím, elegantním obleku BANDI Palazio se budete při pracovním jednání cítit uvolněně. To pomáhá získávat přirozený respekt u kolegů i obchodních klientů. Modrá barva se navíc výborně kombinuje s barvou košile a ostatními doplňky.

Lehce si tak vytvoříte svůj originální outfit, který nechá vyniknout váš styl a osobitost. Podle mnoha vrcholových manažerů rozhoduje o pracovním úspěchu velmi často právě správný výběr šatníku.

Pánský oblek BANDI, model Palazzio
Pánský oblek BANDI, model Palazzio

Pohodlný oblek pro náročné muže

Máte vysoké pracovní cíle? Mějte stejně vysoké nároky na svoje pracovní oblečení. Vyberte si oblek, který nezná kompromisy. Značkový oblek BANDI Palazzio nabízí maximální pohodlí při každodenním nošení.

K velkému komfortu a pohodlí i v nejteplejším počasí přispívá také použitá podšívka z oblíbeného materiálu s měďnatým vláknem.

Pánský oblek BANDI, model Palazzio
Pánský oblek BANDI, model Palazzio

Nebojte se pro oživení svůj business outfit doplnit kapesníčkem nebo ozdobou do klopy. A podívejte se, jak správně vybrat doplňky k obleku do práce.

Využijte potenciál obleku i po práci

Každý muž se po práci rád odreaguje, zpravidla ve společnosti přátel nebo rodiny. A chce přitom stále vypadat elegantně. Ve značkovém obleku BANDI Palazzio uděláte skvělý dojem také na společenských událostech nebo rodinných oslavách.

Výměnou košile za triko, rolák nebo svetr vytvoříte stylový volnočasový outfit pro neformální setkání s přáteli. A nezapomeňte na obuv pro volný čas.

Pánský oblek BANDI Palazzio pořídíte za 13.449 Kč.


Nemusíte být znalcem módy, abyste vypadali dokonale. I celebrity mají své odborné poradce na oblečení. Proč byste svého poradce nemohli mít i Vy?

Přijďte do vaší nebližší značkové prodejny BANDI, posaďte se do pohodlného křesla a vychutnejte si šálek lahodné kávy BANDI. O všechno další se postará tým odborných poradců. Poradí vám s výběrem obleku, vhodné obuvi a všech doplňků.

V případě, že je na vybraném oblečení potřeba cokoliv upravit, je vám v každé značkové prodejně BANDI k dispozici odborná pánská krejčová. Na místě vám poupraví oblečení přesně na míru vaší postavy. 

Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle. 

Mohlo by vás zajímat