Obleky

Pánský oblek BANDI Raniero Marsala, Slim Fit

Rádi ukazujete svůj osobitý styl originálním oblečením? Právě pro vás připravili návrháři značky BANDI jedinečný oblek Raniero Marsala v temném odstínu bordó. Jeho intenzivní barevnost nabízí nový rozměr outfitů pro všechny pracovní a společenské události.

Nevšední outfit profesionála

Nekonvenční model Raniero je velmi elegantní oblek do zaměstnání, ve kterém zanecháte nezapomenutelný dojem skutečného profesionála. Zapůsobíte na své kolegy v kanceláři i na obchodní partnery během důležitého jednání. Skvělý dojem uděláte na každém firemním večírku.

Pánský oblek BANDI Raniero Marsala, Slim Fit
Pánský oblek BANDI Raniero Marsala, Slim Fit každému profesionálovi přidá na důrazu

Ženich, kterého nepřehlédnete

Výrazná a lehce extravagantní barva obleku BANDI Raniero upoutá na první pohled a přitahuje pozornost. Proto jej doporučujeme jako perfektní model pro ženicha na moderní, honosný typ svatby s kreativní koncepcí. Pod širým nebem na rozkvetlé louce, v luxusním hotelu i v zámecké kapli.

Pánský oblek BANDI Raniero Marsala, Slim Fit
Pánský oblek BANDI Raniero Marsala jako dokonalý outfit pro ženicha s kontrastní vestou a korsáží

Víte jak dodat svému svatebnímu obleku na eleganci? Doplňte jej stylovou kontrastní pánskou vestou. Dokáže celý outfit pozvednout na ještě vyšší úroveň. Navíc vám umožní si po obřadu odložit sako, aniž byste porušili společenskou etiketu.

Kouzlo a šarm do večerní společnosti

Ukažte svůj osobitý styl a originalitu také na večerních společenských událostech. Spolu s tmavou košilí, stylovou vestou a slavnostní kravatou si z obleku vytvoříte ideální večerní outfit. Jako dokonalý elegán můžete svým šarmem okouzlit celé okolí na plese, v divadle i na večerním koktejlu.

Pánský oblek BANDI Raniero Marsala, Slim Fit
V pánském obleku BANDI Raniero Marsala si užijete večerní zábavu ve společnosti

Volný čas ve velkém stylu

Chcete využít potenciál obleku Raniero i ve volném čase? Vypadat skvěle a cítit se uvolněně můžete také ve svém oblíbeném podniku u sklenky dobrého vína s přáteli. Pouze košili vyměňte za jeden z elegantních svetrů nebo roláků BANDI a užívejte si chvíle odpočinku s dobrým pocitem, že vám to opravdu sluší.

Pánský oblek BANDI Raniero Marsala, Slim Fit
Pánský oblek BANDI Raniero Marsala v detailu nekonvenčního a originálně barevného slavnostního outfitu

Špičkové zpracování a maximální komfort

Lehce zeštíhlený střih Slim Fit vyhovuje mužům se štíhlou a standardní postavou, kterým nabízí maximum pohodlí a volnost při pohybu i delším sezení. Prvotřídní materiál je vhodný pro každodenní nošení. Díky kvalitnímu zpracování si oblek dlouho zachová svůj původní vzhled.

Cena obleku BANDI Raniero Marsala, Slim Fit je 9.499 Kč. Jeho intenzivní barva perfektně ladí s mnoha světlými i tmavými odstíny společenských košil, pánských vest, kravat a dalších módních doplňků.


Úpravy obleků na míru zdarma – AKCE

V případě, že je na vybraném oblečení potřeba cokoli upravit, je vám v každé značkové prodejně BANDI k dispozici odborná pánská krejčová. Na místě vám poupraví oblečení přesně na míru vaší postavy. 

Využijte AKCI na úpravu obleků zdarma a šetřete svůj čas i peníze.


Nechte si poradit od odborníků u šálku lahodné kávy BANDI

Navštivte svoji nebližší značkovou prodejnu BANDI a svěřte se do rukou odborných poradců. Pomohou vám s výběrem společenského i volnočasového pánského oblečení, kožené obuvi a módních doplňků. Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali dokonale. 

Pánské přechodové kabáty BANDI

Vyberte si oblečení v e-shopu

Potřebujete novou značkovou košili? Vybíráte a nakupujete raději z pohodlí svého domova? Prohlédněte si a vyberte elegantní košile, pohodlná volnočasová saka, bavlněné svetry a roláky, koženou obuv a stylové módní doplňky v e-shopu BandiVamos.cz. Vše vám rádi doručíme až k vašim dveřím.

Mohlo by vás zajímat