Obleky

Pololesklý modrý oblek SLIM FIT Alzati

Dokonale v něm vyniknete na společenských událostech

Oblékněte se do slavnostního obleku Alzati, ve kterém uděláte perfektní dojem. Díky exkluzivní pololesklé látce modré barvy se skvěle hodí na společenské události konané do 18. hodiny. Zaujmete v něm například na svatbě, oslavě jubilea nebo na slavnostním obědě. Moderní střih SLIM FIT doporučujeme mužům štíhlé postavy.

V pánském obleku SLIM Alzati uděláte jedinečný dojem na svatbě i oslavě jubilea

Zaujmou vás jedinečné střihové prvky

Módní tmavě modrý lem na kapsách a límci saka vám přidá na originalitě. Elegantní zúžené klopy a stylové knoflíčky podtrhnou váš moderní vzhled. Navíc můžete doplnit váš společenský outfit ozdobným pinem do klopy saka, který získáte k obleku zcela ZDARMA.

Pánský oblek Alzati – pohled zepředu
Pánský oblek Alzati – pohled zezadu

Praktický a příjemný materiál

Materiál obsahuje 80 % polyesteru, 18 % viskózy a 2 % elastanu. Toto důmyslné složení látky přispívá k menší mačkavosti obleku. Zajistí vám pohodlí a příjemný pocit z nošení.

Skvělá volba outfitu na svatbu pro svatebního hosta
Pánský oblek Alzati – detail klopy saka

Cena pánského obleku SLIM FIT Alzati je 7.699 Kč a jedná se o módní kousek do vašeho šatníku.

Původní cena: 7.699 Kč
Nová výprodejová cena: 5.199 Kč
Ušetříte: 2.500 Kč
Akce platí pouze do 31. 1. 2023, nebo do vyprodání zásob!

UPOZORNĚNÍ Tento model obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je stále dostupná vaše velikost.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. Profesionální tým odborných poradců vám rád pomůže vybrat správné oblečení pro každou příležitost tak, abyste udělali vždy perfektní dojem. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Věděli jste, že k modrému obleku můžete nosit hnědou i černou obuv a snadno tak obměnit váš vzhled? Podívejte se na koženou, ručně šitou obuv BANDI, která se k obleku skvěle hodí.

Mohlo by vás zajímat