Obleky

Správný oblek pro studenty ke zkouškám se slevou 6.000 Kč

Pro studenty, kteří se letos chystají ke zkouškám, připravila značka BANDI výjimečné cenové zvýhodnění na model pánského obleku z kolekce New Season 2023. Jedná se o model obleku, který svými parametry pomůže studentovi v hladkém průběhu zkoušek. Pamatujte, že vždy platí: být naučený, ale také správně oblečený.

Neváhejte a nakloňte si zkoušející na svou stranu. Stačí se správně obléknout. Jak na to?

Vyberte ten správný oblek a ušetřete 6.000 Kč

Abyste předstupovali před zkoušející jako sebevědomý a připravený student, vybrali jsme pro vás tmavě šedý pánský oblek BANDI, Henrite, Slim Fit. Vlastnosti tohoto obleku jsou přímo předurčené studentům ke zkouškám. Velice pohodlný a elegantní oblek pořídíte pouze nyní s výjimečnou a výraznou slevou 6.000 Kč.

Pánský oblek BANDI, Henrite, Slim Fit

Skvělá cena, skvělý oblek pro studenta

Velice příznivá cena není vše, co model obleku BANDI Henrite nabízí. Bude pro vás jistě důležitá informace, že jej po zkouškách vynosíte i na další společenské či pracovní události. Například na ples, na svatbu, další studium nebo do práce.

Mladí muži s vyššími nároky na oblečení jistě ocení i velice precizně zpracovaný střih obleku, ve kterém se při zkouškách budou cítit pohodlně a sebejistě.

A to není vše. Další nespornou výhodou pánského obleku BANDI Henrite je možnost volby jakékoliv barvy společenské obuvi a opasku. Což je standartní černá nebo tolik oblíbená hnědá (koňaková) barva.

Cena pánského obleku BANDI Henrite je 13.299 Kč.

Původní cena: 13.299 Kč
Nová akční cena: 7.299 Kč
Ušetříte: 6.000 Kč
AKCE PLATÍ POUZE DO 31. KVĚTNA 2023 NEBO DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

Na košili ke zkouškám velmi záleží

Barva košile hraje velmi významnou roli při řešení oblečení ke zkouškám. Jistě budete rádi, když zkouška proběhne hladce, zkoušející vám bude příznivě nakloněn a v případě nouze vás podrží nebo vám něco málo odpustí. K tomuto vám pomůže jedině bílá košile.

Bílá barva košile je znamením čistoty a pořádku. Muži v těchto košilích působí na okolí jako muži velice zodpovědní. Zkoušející pak podvědomě vnímá zodpovědného studenta jako naučeného a připraveného. A to i v případě, že by tomu tak nebylo.

Doporučujeme ke zkouškám bílou bavlněnou košili BANDI Samson Bianco za cenu 1.044 Kč, která je nyní zlevněná na cenu 844 Kč. Výhodou modelu košile Samson je skutečnost, že je vyrobena ve třech střizích. Slim, Regular a taktéž Formal. Je tudíž vhodná pro jakýkoliv typ mužské postavy. Podívejte se v e-shopu www.bandivamos.cz, jestli je k dispozici vaše velikost.

Bílá košile BANDI za zvýhodněnou cenu

Značkové prodejny BANDI

Přijďte si pánský oblek vyzkoušet do vaší nejbližší značkové prodejny BANDI. Při šálku lahodné kávy vám odborní poradci pomohou vybrat nejen správný oblek a košili, ale také doplňky, které podtrhnou váš celkový outfit.

V případě, že bude potřeba oblek poupravit na vaši míru, je vám k dispozici v prodejně odborná krejčová. 

Značkové prodejny Pánské obleky BANDI

Mohlo by vás zajímat