Obleky

Světle modrý pánský oblek TAILORED FIT Carlano

Ve stylovém obleku zaujmete na svatbě v práci i ve volném čase

Oblékněte se do světle modrého obleku Carlano do zaměstnání i na společenské události. Skvěle v něm zapůsobíte například na svatbě jako ženich nebo svatební host. Vynosíte jej také na oslavy jubileí a v neposlední řadě i ve volném čase. Ve světlém obleku budete vypadat jako dokonalý elegán při každé příležitosti.

Mírně vyštíhlený střih TAILORED FIT je ideální volbou pro muže standardní postavy. Poskytne vám dostatečnou volnost při pohybu a zároveň podtrhne vaše mužné rysy.

Pánský oblek Carlano je ideální volbou do práce i na společenské události

Jedinečná barva a detaily obleku

Světle modrá matná látka obleku s jemným žíháním podtrhne váš osobitý vzhled na pracovním obědě i na společenských událostech konaných do 18. hodiny. Oblek také perfektně vynosíte i přes den například na rande nebo procházku městem.

Střih saka byl navržen ve stylu klasické elegance. Na první pohled vás zaujmou jedinečné žíhané knoflíčky a sytě modrá podšívka. Ke světle modrému saku jednoduše zkombinujete také volnočasové oblečení, například svetr, tričko i bavlněné kalhoty.

Pánský oblek Carlano – detail podšívky
Pánský oblek Carlano – outfit pro ženicha

Praktický materiál

Pánský oblek Carlano je ušitý z látky složené z 86 % polyesteru a 14 % viskózy. Proto se vám oblek nebude příliš mačkat a krčit. Díky tomu budete vypadat vždy upraveně, ať už půjdete kamkoli.

Pánský oblek Carlano – pohled zepředu
Pánský oblek Carlano – pohled zezadu

Cena pánského obleku BANDI, model TAILORED FIT Carlano je 8.029 Kč a jedná se o ideální oblek do práce, na svatbu, na oslavu jubilea i k jiným příležitostem.

Původní cena: 8.029 Kč
Nová výprodejová cena: 4.819 Kč
Ušetříte: 3.210 Kč
Akce platí pouze do 31. 1. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Navštivte vaši nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI. S výběrem dokonalého oblečení pro jakoukoli příležitost vám pomůže profesionální tým odborných poradců tak, abyste vypadali vždy skvěle. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Věděli jste, že k modrému obleku se hodí černá i hnědá společenská obuv? Vyberte si z široké nabídky ručně šité kožené obuvi BANDI v e-shopu.

Mohlo by vás zajímat