Obleky

Tmavě modrý oblek TAILORED FIT Alanteo

Ideální volba do zaměstnání i společnosti

Tmavě modrý oblek, navržený ve stylu nejnovějších módních trendů, by určitě neměl chybět ve vašem šatníku. Vynosíte ho na každodenní pracovní schůzky i do divadla nebo na ples. Díky mírně zeštíhlenému střihu TAILORED FIT oblek padne mužům standardní postavy, kteří ocení větší volnost v pohybu.

Oblek Alanteo perfektně vynosíte do práce i na svatbu

Stylová barva a propracované detaily

Tmavě modrá látka obleku je protkaná černou nití, která při detailnějším pohledu vytváří jedinečnou strukturu obleku a dodá vám na jedinečnosti. Boční rukávy zdobí překládané knoflíky žíhané do modra, které dokonale ladí s látkou obleku.

Pánský oblek Alanteo – pohled zepředu
Pánský oblek Alanteo – pohled zezadu

S jakou obuví oblek sladíte

Výhoda modrého obleku spočívá v tom, že k němu můžete zvolit kožené boty jak v hnědé, tak i černé barvě. Hnědou obuv doporučujeme zvolit pro pracovní schůzky, kde budete působit profesionálně. Po černé variantě sáhněte v případě návštěvy večerních společenských akcí, jako je ples či divadlo.

Základem pohodlného obleku je kvalitní materiál

Tímto heslem se řídila módní návrhářka Olga Jeřábková, proto také zvolila látku z 50 % vlny, 40 % polyesteru a 10 % lyocellu. Vlna zaručuje prodyšnost a vy se tak v obleku budete cítit pohodlně po celý den. Příměs polyesteru a lyocellu naopak zabrání jeho pomačkání, díky čemuž bude oblek držet svůj tvar. Podšívka obleku je tvořena z kvalitního měďnatého vlákna, které je prodyšné a na dotek připomíná jemnost hedvábí.

Pánský oblek Alanteo – outfit do práce
Pánský oblek Alanteo – detail klopy

Cena pánského obleku Alanteo z prémiové kolekce je 14.299 Kč a vynosíte ho do práce i na společenské události.

Původní cena: 14.299 Kč
Nová výprodejová cena: 8.599 Kč
Ušetříte: 5.700 Kč
Akce platí pouze do 31. 5. 2024, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si módní oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. S výběrem vám ochotně pomůže profesionální tým odborníků, díky kterým budete správně oblečeni pro každou příležitost. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Podívejte se na 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Nosíte oblek také do práce? Nezapomeňte zvolit správný styl kravaty podle toho, o jakou pracovní událost se jedná. Zjistěte, jak správně vybrat doplňky k obleku do práce.

Mohlo by vás zajímat