Obleky

Tmavě modrý oblek TAILORED FIT Regini

Formální oblek s jemným proužkem ideální do zaměstnání

Udělejte perfektní dojem na vaše okolí v originálním pánském obleku Regini tmavě modré barvy. Díky decentnímu proužkování ho skvěle vynosíte do kanceláře nebo na obchodní jednání. Navíc dle společenské etikety můžete oblek využít také na společenské události, jako je například ples.

Oblek je ušitý v mírně vyštíhleném střihu TAILORED FIT. Ten je vhodný pro muže se standardní postavou a ocení ho i muži s větším objemem přes stehna nebo v pase. Mírně vyštíhlený střih vám zajistí volnost v pohybu.

Pánský oblek Regini – ideální outfit do práce

Popis obleku Regini

Modrý oblek s jemným tmavým proužkem je perfektní volbou do zaměstnání. Skvěle k němu sladíte hnědou obuv a doplňky, takže budete vypadat moderně v kanceláři i na obchodním jednání. Pokud se v obleku chystáte na večerní společenskou událost, pak doporučujeme zvolit obuv a doplňky v černé barvě. Designové žíhané knoflíčky a stylový odznak do klopy saka s logem BANDI přidají vašemu outfitu na osobitosti.

Pánský oblek Regini – pohled zepředu
Pánský oblek Regini – pohled zezadu

Materiál obleku Regini

Prvotřídní látka obleku se skládá z 80 % vlny a 20 % polyesteru. Velký podíl přírodního materiálu zajišťuje prodyšnost obleku. Navíc je pánský oblek velmi pohodlný a příjemný na dotek. Díky příměsi polyesteru se vám nebude mačkat, a tak v něm budete vypadat vždy dokonale upraveni.

Cena pánského obleku TAILORED FIT Regini je 9.778 Kč a jedná se o elegantní kousek do vašeho šatníku.

Původní cena: 9.778 Kč
Nová výprodejová cena: 4.889 Kč
Ušetříte: 4.889 Kč
Akce platí pouze do 31. 7. 2024, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli prodejny BANDI. Tým profesionálních poradců vám pomůže s výběrem tak, aby vám oblečení dokonale sedělo a vy tak odcházeli spokojení. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Podívejte se na 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Víte, že výběr špatného oblečení muže negativně ovlivnit výsledky vašeho obchodního jednání? Podívejte se, jak se správně obléknout na obchodní jednání a podpořte váš úspěch.

Mohlo by vás zajímat