Obleky

Tmavě modrý pánský oblek BANDI Dessio SLIM FIT

Nadčasový a univerzální oblek pro každou příležitost.

Oblek tmavě modré barvy vzbuzuje autoritu, loajalitu, spolehlivost a důvěryhodnost. Je vhodný pro muže, který chce být vnímám s vážností a respektem. Z toho důvodu je tmavě modrá barva obleku klasickou volbou pro formální pracovní události, jednání i pohovory. Je také skvělou volbou pro vystupování na veřejných akcích, kde chce muž zanechat dobrý dojem. Zároveň je tmavě modrý oblek elegantní a slavnostní. Jako takový je vhodný pro denní i večerní společenské události slavnostního charakteru jako jsou svatby, oslavy narozenin, plesy i promoce.

Pánský oblek BANDI, model Dessio

Vyštíhlený střih obleku Slim Fit doporučujeme pro muže se standardní či štíhlou postavou.

Materiál obleku je složen z vlny a polyesteru. Vlna zajišťuje prodyšnost, termoregulaci, komfort, luxusní charakter i nadčasovou hodnotu. Polyester ve složení pak zajistí odolnost, snadnost údržby i nemačkavost. Díky těmto vlastnostem je oblek vhodný pro muže, který oblek nosí denně. Stejně tak ho ocení i muž, který oblek nosí zřídka a chce mít ve svém šatníku „spolehlivou klasiku“.

Pánský oblek BANDI, model Dessio

Využijte potenciál pánského obleku BANDI, model Dessio naplno

Manažer
Nakombinujte oblek s bílou, světlemodrou či pastelově růžovou košilí. Doplňte o kravatu s výraznou barevností s drobným vzorem. Koženou společenskou obuv a opasek doporučujeme v černé barvě.

Závěrečné zkoušky, promoce
Outfit tónujte do tlumených barev. Zvolte bílou košili a modrou kravatu s pruhem. Koženou společenskou obuv a opasek vybírejte v hnědé barvě.

Svatba a jiné denní slavnosti
Denní slavnosti jsou radostná společenská setkání. Z toho důvodu je žádoucí k výběru oblečení přistoupit hravěji než v případě pracovního outfitu. Bílou, krémovou nebo pastelově zabarvenou košili doplňte o světle barevnou kravatu a kapesníček. Koženou společenskou obuv a opasek zvolte v hnědé barvě.

Ples, divadlo a jiné středně formální večerní události
Pro večerní události je možné zvolit košili pastelové nebo tmavé barvy (fialková, burgundy, černá, tmavě modrá). Kravatu vyberte tmavou, strukturovanou s barevným akcentem kapesníčku. Koženou společenskou obuv a opasek doporučujeme v hnědé barvě.

Volný čas, koktejl
Toto je nejuvolněnější forma stylingu pro denní a podvečerní neformální setkávání. Košili zaměňte za tričko, rolák nebo svetr s účkovým výstřihem. Obuv zvolte volnočasovou černou. Moderní je také kombinace s bílými koženými teniskami.

Cena pánského obleku BANDI Dessio je 12.999 Kč. Tento univerzální typ obleku vám zajistí komfort a pohodlí v práci i ve společnosti.

Původní cena: 12.999 Kč
Nová výprodejová cena: 6.499 Kč
Ušetříte: 6.500 Kč
Akce platí pouze do 31. 7. 2024, nebo do vyprodání zásob!

Hledali jste pánský oblek v e-shopu Bandi Vamos a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Když poradí odborníci BANDI, oblek vám padne dokonale

Přijďte si pánský oblek BANDI vyzkoušet do nejbližší značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Při šálku lahodné kávy vám odborní poradci pomohou vybrat tu správnou velikost. Poradí vám, jak a s čím oblek kombinovat, abyste vypadali skvěle.

Mohlo by vás zajímat