Obleky

Tmavě modrý pánský oblek BANDI TAILORED FIT Arcadio z prémiové kolekce

Elegantní vlněný oblek, ve kterém uděláte dojem

Budete se ženit a chcete, aby měla nevěsta oči jen pro vás? Chystáte na pracovní schůzku a potřebujete zapůsobit jako zkušený profesionál, který se nebojí překážek? V obou případech neuděláte chybu, pokud si obléknete tmavě modrý pánský oblek BANDI Arcadio. Vynosíte jej také do divadla nebo na rodinné oslavy. Reprezentuje totiž jak nejnovější módní trendy, tak nestárnoucí elegantní klasiku.

Muž v dotovaném tmavě modrém obleku Arcadio
Dotovaný pánský oblek BANDI Arcadio v tmavě modrém provedení

Nadčasový materiál vás zahřeje i ochladí

Pánský oblek Arcadio byl navržený speciálně pro náročné muže, kteří si potrpí na komfort ve všech směrech. Z toho důvodu vybrali návrháři od BANDI pro tento oblek speciální materiál s vysokým podílem vlny. Právě vlněná složka činí z obleku Arcadio stylový a zároveň praktický model, který oceníte v kterémkoli ročním období.

Je třeba zmínit také luxusní modrou podšívku saka. Díky příměsi měďnatého vlákna je příjemně hladká na dotek a hedvábně lesklá. Především v horkém létě oceníte její chladivé vlastnosti.

Pohodlný střih podtrhne vaši postavu

Pánský oblek Arcadio je ušitý ve volnějším střihu TAILORED FIT. Skvěle padne mužům štíhlé a standardní postavy. Navíc poskytuje dostatek prostoru i pro pány se širšími rameny nebo větším obvodem v pase. Pokud potřebujete skrýt drobné tělesné nedostatky, je pro vás tento střih jako stvořený.

Zajímavým střihovým prvkem je také prohloubený výstřih obleku, který vizuálně prodlužuje postavu. Pokud jste menšího vzrůstu, opticky vám přidá pár centimetrů.

Tmavě modrý pánský oblek BANDI Arcadio v manažerském outfitu pohled zepředu
Pánský oblek BANDI Arcadio – pohled zepředu
Tmavě modrý pánský oblek BANDI Arcadio v manažerském outfitu pohled zezadu
Pánský oblek BANDI Arcadio – pohled zezadu

Cena pánského obleku BANDI Arcadio z prémiové kolekce je 13.999 Kč a vynosíte jej do práce i společnosti.

Původní cena: 13.999 Kč
Nová výprodejová cena: 6.999 Kč
Ušetříte: 7.000 Kč
Akce platí pouze do 31. 7. 2024, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Profesionální tým odborných poradců vám ochotně pomůže vybrat přesně padnoucí outfit, ve kterém vždy uděláte perfektní dojem.


Hledali jste pánský oblek v e-shopu Bandi Vamos a nenašli jste jej tam? Podívejte se na 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Rada pro vás

Říká se, že kvalitní pánský oblek udělá z každého muže elegána. Je však důležité vědět, jak toto oblečení správně nosit. Naučte se několik jednoduchých pravidel, jak nosit pánský oblek, abyste vypadali skvěle. Předejdete tak spoustě módních prohřešků.

Mohlo by vás zajímat