Obleky

Tmavě modrý pánský oblek TAILORED FIT Corante

Dokonalý oblek pro každou příležitost

V tmavě modrém obleku Corante uděláte vždy perfektní dojem. Skvěle se hodí nejen do práce, ale také pro slavnostní události jako je svatba, oslavy jubileí či na ples. Díky jeho barvě jej vynosíte jak na denní, tak i pro večerní příležitosti.

Tmavě modrý oblek Corante
Tmavě modrý oblek Corante je perfektní volbou na každou příležitost

Střih TAILORED FIT je ideální volbou pro muže standardní postavy. Poskytuje větší volnost v pohybu, zároveň však zvýrazní vaše mužné rysy a zakryje případné drobné nedokonalosti postavy.

Detaily pro výjimečné muže

Oblek je ušitý z matné látky mimořádně příjemné na dotek, která vám vždy dodá na eleganci. Jistě oceníte exkluzivní detaily, například zešikmené kapsy na saku či módní knoflíčky. Návrháři od BANDI se soustředili také na klasické prvky, jako je dvojitý rozparek nebo klasické klopy saka. Budete tak vypadat jako pravý gentleman.

Důmyslný materiál

Pánský oblek Corante je ušitý z látky, která je důmyslnou kombinací speciálních vláken. Tento materiál zajišťuje nemačkavost obleku i při celodenním nošení. Oblek je zároveň prodyšný, takže se nebudete potit ani na tanečním parketu.

Cena pánského obleku Corante TAILORED FIT je 8.139 Kč a jedná se o ideální volbu pro všechny společenské i pracovní příležitosti.

Původní cena: 8.139 Kč
Nová výprodejová cena: 3.939 Kč
Ušetříte: 4.200 Kč
Akce platí pouze do 31. 5. 2024, nebo do vyprodání zásob!

Kde oblek koupíte?

Přijďte si vybrat přesně padnoucí oblek na kteroukoli prodejnu Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správný střih pro vás. Podívejte se, kterou prodejnu BANDI máte nejblíže.

Tip pro vás

Doplňte váš dokonalý outfit originální kravatou. Vybírejte ze široké škály luxusních kravat BANDI pro každou příležitost.

Mohlo by vás zajímat