Obleky

Tmavě modrý pánský oblek TAILORED FIT Dormesi

Elegantní oblek, který využijete nejen na svatbu

Chystáte se na svatbu jako host, svědek nebo ženich? Ve všech případech se vám bude hodit modrý pánský oblek BANDI Dormesi. A nejen na svatbě. Tento model obleku můžete využít také na obchodních schůzkách nebo v kanceláři. V čem je tento módní kousek jedinečný?

Tmavě modrý oblek s bílou košilí a světlou kravatou
Pánský oblek Dormesi jednoduše zkombinujete s bílou košilí a světlou kravatou

Materiál a střih vám dodají pohodlí

Pánský oblek Dormesi je ušitý ze speciálního směsového materiálu, který se nemačká. Proto v něm budete vypadat upraveně i po celodenním nošení. Je třeba zmínit zajímavý detail v podobě lesklé podšívky obleku, která vyniká vysokým podílem viskózy. Díky tomuto materiálu předejdete nepříjemnému pocení během letních veder.

K pohodlnosti obleku významně přispívá jeho volnější střih TAILORED FIT. Pokud si rádi dopřáváte komfort a volnost při pohybu, je tento střih vhodný právě pro vás. Můžete si být jistí, že při předklonu nebo při sedu nepocítíte v pánském obleku BANDI Dormesi žádnou překážku.

Vkusným designovým prvkem obleku jsou zešikmené kapsy saka. Jsou navrženy tak, aby vám opticky ubraly pár kilogramů a pomohly vizuálně zeštíhlit vaši siluetu. Tento detail ocení především pánové střední postavy, jejichž figura nemusí být vždy dokonalá.

Tmavě modrý oblek s bílou košilí a béžovou kravatou
Pánský oblek BANDI Dormesi – pohled zepředu
Tmavě modrý pánský oblek zezadu
Pánský oblek BANDI Dormesi – pohled zezadu

Modrá barva je dlouhodobým trendem

Nejste si jistí, zda je pro vás modrý pánský oblek tou správnou volbou? Buďte bez obav. Odstíny modré dominují pánské společenské módě již několik let. Proč? Vysvětlení je zcela jednoduché. Modrá barva působí velmi seriózně a elegantně. Navíc ji lze dobře zkombinovat s ostatními prvky oblečení. Díky tomu vytvoříte s jedním pánským oblekem řadu dokonalých outfitů pro různé příležitosti. Podívejte se na další důvody, proč by modrý pánský oblek neměl chybět ve vašem šatníku.

Cena pánského obleku BANDI Dormesi je 9.399 Kč a tento nadčasový model by rozhodně neměl ve vašem šatníku chybět.

Původní cena: 9.399 Kč
Nová výprodejová cena: 4.999 Kč
Ušetříte: 4.400 Kč
Akce platí pouze do 31. 5. 2024, nebo do vyprodání zásob!

Ideálně padnoucí oblek máte na dosah

Přijďte si pánský oblek Dormesi vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Při šálku lahodné kávy vám odborní poradci pomohou vybrat tu správnou velikost a střih. Přitom vám doporučí další pánské oblečení a obuv tak, abyste vypadali skvěle.

Pokud vám oblek nepadne přesně na míru, je vám v prodejně k dispozici pánská krejčová, která vám upraví sako nebo kalhoty přímo na vaši postavu. Podívejte se na podmínky akce úpravy obleků zdarma a zjistěte, jak ušetřit za krejčovské služby.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Podívejte se na 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Chystáte se na svatbu jako ženich? Nezapomeňte se barevně sladit s nevěstou. Přečtěte si, jak se správně obléknout na svatbu a vypadat dokonale.

Mohlo by vás zajímat