Obleky

Tmavě modrý pánský oblek TAILORED FIT Melanio

Ideální volba do práce i na společenské události

Tmavě modrý oblek snadno zkombinujete se slavnostními doplňky na společenské události i s decentní kravatou na obchodní jednání. Vytvoříte tak dokonalý outfit pro všechny příležitosti. Mírně vyštíhlený střih TAILORED FIT padne mužům standardní postavy, kteří si potrpí na větší volnost v pohybu.

V obleku Melanio uděláte vždy perfektní dojem

Slaďte tmavě modrý oblek s dalšími módními kousky

Návrháři od BANDI doplnili oblek stylovými detaily, jako jsou zešikmené kapsy nebo ozdobné knoflíčky. Díky důmyslné barvě jej navíc jednoduše sladíte s koženou obuví černé i hnědé barvy. Pro formální společenské události, jako jsou plesy nebo návštěvy divadla, doporučujeme zvolit černé boty. Hnědou variantu zase skvěle vynosíte do práce, kde podtrhne váš profesionální vzhled.

Oblek Melanio – pohled zepředu
Oblek Melanio – pohled zezadu

Materiál, ve kterém se budete cítit pohodlně

Módní návrháři značky BANDI zvolili pro oblek Melanio kvalitní materiál. Ten zajišťuje nemačkavost obleku. V samotném obleku i v jeho podšívce se ukrývá příměs viskózy. Díky ní se budete v obleku cítit komfortně a nebudete se zbytečně potit. Pocítíte zkrátka pohodlí v každé situaci.

Oblek Melanio – detail podšívky
Oblek Melanio – příklad outfitu do práce nebo na oslavu jubilea

Cena pánského obleku TAILORED FIT Melanio je 7.919 Kč a jedná se o univerzální módní kousek do vašeho šatníku.

Původní cena: 7.919 Kč
Nová výprodejová cena: 4.719 Kč
Ušetříte: 3.200 Kč
Akce platí pouze do 31. 1. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI, kde vám u šálku lahodné kávy nebo čaje pomůže s výběrem profesionální tým odborných poradců. Můžete si být jistí, že díky tomu budete správně oblečeni při každé příležitosti. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Nosíte oblek do práce? Obměňte váš outfit díky různým druhům kravat. Přečtěte si, jakou kravatu vybrat, abyste vypadali jako dokonalý profesionál.

Mohlo by vás zajímat