Obleky

Tmavě modrý pánský oblek TAILORED FIT Neratto

Oblek jako stvořený pro každodenní nošení

Poohlížíte se po obleku, v němž se budete cítit jako miminko v peřince? Obleku, který nejen skvěle vypadá, ale nabídne vám dostatek volného pohybu? Pak se určitě zastavte u elegantního obleku Neratto, který se skvěle hodí do zaměstnání, ale i na svatbu či jiné společenské události. Tento prémiový oblek ocení i opravdoví fajnšmekři, protože je jako stvořený pro každodenní nošení.

Oblek Neratto se hodí do práce i na svatbu

Neuvěřitelně pohodlný pro práci i zábavu

Muži už dlouho nemusí být v obleku jako svázaní. Záleží na tom, jaký střih obleku si sami vyberou. Střih TAILORED FIT se skvěle hodí pro muže štíhlé a standardní postavy. Nabídne jim až neuvěřitelné pohodlí během obchodního obědu i svatebního řádění. Vy se tak můžete uvolnit a soustředit se na podstatnější záležitosti.

V létě vás ochladí

Zkušená módní návrhářka Dagmar Zbořilová si dala velmi záležet nejen na střihu, ale i na volbě látky, ze které je oblek ušitý. Největší předností tohoto obleku je vysoký podíl vlny, který zde činí až neuvěřitelných 71 %. Oblek je díky tomu velmi prodyšný, což oceníte především za horkých letních dní. Většina mužů v tuto dobu odkládá svá saka. Vy se budete moct jen potutelně usmívat a užívat si příjemnou teplotu uvnitř obleku. Zbylých 29 % tvoří polyester, který se stará o to, aby oblek držel svůj tvar za všech okolností. K vyváženým materiálům můžeme zařadit i prémiovou podšívku saka s 45% podílem měďnatého vlákna, jež skvěle odvádí vlhkost.

Cena obleku TAILORED FIT Neratto je 13.749 Kč a skvěle se hodí pro každodenní nošení do práce, ale i na svatbu nebo do divadla.

Původní cena: 13.749 Kč
Nová akční VIP cena: 10.949 Kč
Ušetříte: 2.800 Kč
Pozor, akce platí pouze pro členy VIP klubu BANDI, a to jen do 31. 5. 2022! Nemáte ještě věrnostní kartičku BANDI? Podívejte se, jak ji získat.

Přijďte si elegantní oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. S výběrem vám ochotně pomůže profesionální tým odborných poradců. Díky nim budete správně oblečeni pro každou příležitost. Podívejte se, kde najdete nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Víte, že v zaměstnání záleží nejen na správné volbě obleku, ale i na tom, jaké si zvolíte doplňky? Podívejte se na pár tipů, jak vybrat doplňky k obleku do práce. Určitě se tak vyhnete fatálním přehmatům, které by vás mohly stát i povýšení.

Mohlo by vás zajímat