Obleky

Tmavě modrý pánský oblek BANDI Neratto TAILORED FIT

Elegantní pánský oblek na svatbu

Svatba je slavnostní událost, která vyžaduje speciální oblečení. A to neplatí jen pro ženicha. Jedinečnou atmosféru tohoto slavnostního dne, by měli podpořit také svatební hosté. Pokud se chystáte na svatbu a nevíte co na sebe, je pro vás ideální volbou tmavě modrý pánský oblek BANDI Neratto.

Tmavý pánský oblek s bílou košilí a modrým motýlkem
Pánský oblek BANDI Neratto se hodí do práce i na svatbu

Oblíbený střih vám zajistí pohodlí

Pánský oblek BANDI Neratto je ušitý ve střihu TAILORED FIT. Tento typ střihu patří mezi volnější a je mezi muži velmi oblíbený, protože poskytuje dostatek volnosti v pohybu. A také tolik potřebný komfort. Doporučujeme mužům, kteří disponují štíhlou nebo standardní postavou.

Bojíte se, že vám tento model zůstane po svatbě viset ve skříni a že jej nevynosíte? Omyl. Díky tmavě modré barvě materiálu se oblek BANDI  Neratto hodí perfektně také do zaměstnání. Není důležité, jestli se budete chystat na obchodní schůzku, do kanceláře, nebo na firemní večírek. Vždy budete oblečeni dokonale. A pokud vás bude v budoucnu čekat rodinná oslava nebo ples i zde má tento model obleku své místo. Stačí jen zvolit správné doplňky a váš outfit bude pokaždé jiný.

Výjimečné materiály, které snižují pocení v horkých letních dnech

Zkušená módní návrhářka BANDI, Dagmar Zbořilová, si dala záležet nejen na střihu, ale i na volbě látky, ze které je oblek ušitý. Největší předností tohoto obleku je vysoký podíl vlny. Díky tomu je oblek velmi prodyšný, což oceníte především v letních horkých dnech. Můžete si být jistit, že se nebudete potit jako ostatní, kteří mají na sobě oblečení z umělých materiálů. Vlněná složka materiálů byla doplněna o směsové materiály, které se postarají o to, aby oblek držel tvar za všech okolností. Vy se pak můžete spolehnout na to, že i po delším sezení v kanceláři nebo ve vozidle nebudete mít pokrčený oblek. Je taktéž důležité zmínit podšívku saka s podílem měďnatého vlákna. I tento materiál spolu s materiálem obleku se podílí na tom, abyste se potili co nejméně.

Cena obleku TAILORED FIT Neratto je 13.749 Kč a skvěle se hodí na svatbu nebo do divadla.

Původní cena: 13.749 Kč
Nová výprodejová cena: 5.500 Kč
Ušetříte: 8.249 Kč
Akce platí pouze do 31. 3. 2024, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si elegantní oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. S výběrem vám ochotně pomůže profesionální tým odborných poradců. Díky nim budete správně oblečeni pro každou příležitost. Podívejte se, kde najdete nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu Bandi Vamos a nenašli jste jej tam? Podívejte se na 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Zaujal vás tento oblek, který je nyní v akci? Podívejte se na košile, které jsou v akci na měsíc červen, abyste se mohli obléknout od hlavy až k patě a neutráceli zbytečně. Značkové bavlněné košile můžete nyní koupit již od 1.459 Kč.

Při výběru slavnostního oblečení na svatbu byste neměli zapomenout ani na doplňky. Ideálním módním kouskem je například motýlek. V současnosti je u mužů velmi oblíbený. Chcete si jej také pořídit? Přečtěte si, jak a kam jej nosit, abyste neudělali chybu.

Mohlo by vás zajímat