Obuv

Pohodlná pánská obuv LAGRINI Nero a Maron

Perfektní volba do práce i do společnosti

Ručně šitá pánská obuv LAGRINI dovede váš outfit k dokonalosti. Vynosíte ji k volnočasovým kalhotám a obleku. Boty jsou skvělou volbou do práce i na společenské události, jako je ples, svatba nebo oslava jubilea. Vhodné jsou také na procházku městem, na posezení s přáteli či do kina.

Pánská obuv LAGRINI je ideální volbou do práce i do společnosti

Stylová barva pro každou příležitost

Boty můžete pořídit ve dvou barvách. Model LAGRINI Nero v matné černé barvě se skvěle hodí k tmavému obleku, například černému, tmavě šedému nebo tmavě modrému. Vynosíte je na společenské události, do práce a ve volném čase.

Hnědá obuv LAGRINI Maron perfektně doplní váš pracovní nebo svatební outfit. Sladíte ji s modrým nebo tmavě šedým oblekem. Hodí se také k bavlněným kalhotám, které si můžete vzít například do kina i na posezení s přáteli.

Pánská obuv LAGRINI Nero
Pánská obuv LAGRINI Maron

Obuv pro vaše maximální pohodlí

Boty LAGRINI jsou ušité z prvotřídní kůže, díky čemuž jsou velmi prodyšné a dokonale se přizpůsobí tvaru vaší nohy. Uvnitř boty naleznete speciální vložku s Aloe Vera. Vložka dobře saje vlhkost, a proto budou vaše nohy v suchu a pohodlí i po celém dni nošení.

Pánská obuv LAGRINI Nero - pohled na podrážku
Pánská obuv LAGRINI Nero – pohled na podrážku
Pánská obuv LAGRINI Maron - pohled na podrážku
Pánská obuv LAGRINI Maron – pohled na podrážku

Cena pánské obuvi LAGRINI Nero je 3.979 Kč a jedná se o ideální volbu do práce a také na společenské události.

Model LAGRINI Maron pořídíte za cenu 3.979 Kč a skvěle se hodí do zaměstnání, na neformální události či pro volný čas.

Pánská obuv BANDI, model LAGRINI Nero
Původní cena: 3.979 Kč
Nová akční cena: 3.479 Kč
Ušetříte: 500 Kč
Pánská obuv BANDI, model LAGRINI Maron
Původní cena: 3.979 Kč
Nová akční cena: 3.479 Kč
Ušetříte: 500 Kč
Akce platí pouze do 31. 10. 2023!

Nakupujte pánskou obuv LAGRINI Nero a LAGRINI Maron z pohodlí vašeho domova v e-shopu na www.BandiVamos.cz. Jestliže si chcete boty vyzkoušet, navštivte kteroukoli značkovou prodejnu BANDI, kde vám s výběrem vhodné velikosti poradí profesionální tým odborných poradců. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Čistá obuv je vizitkou každého muže. Zanechte ten nejlepší dojem tím, že vaše obuv bude dokonale vyčištěná a naleštěná. Pořiďte si unikátní leštidlo na obuv BANDI, se kterým vaše boty snadno a rychle vyčistíte.

Mohlo by vás zajímat