Aktuality

Trenér Hrouzek je zpět! Televizní seriál Lajna 3 právě běží na obrazovkách

Češi a hokej k sobě neodmyslitelně patří. Českému sportovnímu nadšenci jistě neunikl seriál Lajna, jehož třetí série se právě vysílá na Televizi Seznam. Vznikl pod režisérskou taktovkou Vladimíra Skórky. Autorem scénáře je Petr Kolečko, který má na svědomí dnes již ikonický seriál MOST! Na co se můžete v nové sérii Lajny těšit?

Televizní seriál Lajna 3 právě běží na obrazovkách
Televizní seriál Lajna 3 právě běží na obrazovkách

Oblíbené postavy znovu v akci

Děj se opět točí kolem hokejového trenéra Luboše Hrouzka a jeho svěřenců. Hrouzek je zdrcený ze svého týmu, který během dovolené jen zahálel. Manažerka týmu naštěstí přijde s řešením. Zavolá posilu ze Slovenska. Jenže Slováky Hrouzek bytostně nesnáší. Jak to celé dopadne? Dostane se tým do reprezentace? Nové premiérové díly sledujte již nyní vždy v pondělí ve 20:30 na Televizi Seznam nebo každou sobotu ve 22:15 na Slovensku v TV JOJ.

Kromě svérázného Luboše Hrouzka se můžete těšit i na ostatní postavy známé z předchozích sérií. Nebude chybět trenérova přítelkyně Deniska, budoucí hokejová hvězda Hrouzek junior nebo sexy manažerka Karolína.

Pokud máte rádi neotřelé hlášky, břitký humor a samozřejmě prostředí ledního hokeje, rozhodně si nenechte ujít třetí sérii Lajny.

Partnerem oblíbeného seriálu Lajna je módní značka Pánské obleky BANDI.

Mohlo by vás zajímat