Aktuality

Získejte 100.000 Kč za vaše svatební fotografie

Chcete se vydat na svatební cestu snů? Nebo si pořídit do domácnosti výbavu, po které jste vždy toužili? Pokud jste již měli nebo plánujete svatbu v roce 2023, využijte jedinečnou šanci získat 100.000 Kč a splnit si vaše sny a přání. Co pro to musíte udělat?

Tohle jsou manželé Roučkovi, kteří získali odměnu za rok 2022

Pošlete nám vaše svatební fotografie, které zachycují ženicha v obleku, košili nebo značkových doplňcích BANDI. Buď samotného, s nevěstou nebo svatebčany. Nejlepší fotografie bude odměněna částkou ve výši 100.000 Kč, kterou jistě uvítáte jako bonus do začátku vašeho společného manželského života.

Fotografie posílejte prostřednictvím webu www.svatba.bandi.cz nejpozději 30. 11. 2023.

Ještě nemáte dokonalé oblečení pro ženicha?

Oblékněte jej od hlavy až k patě ve značkové prodejně BANDI.

Navštivte vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI, kde vám odborní poradci pomohou s výběrem oblečení pro ženicha tak, aby byl na svatbě mužem číslo jedna. Pořídíte zde elegantní oblek, košili, kvalitní koženou obuv, společenský opasek i slavnostní kravatu, motýlka či manžetové knoflíčky.

Rada pro vás

Každá nevěsta chce mít na svatbě vedle sebe dokonalého muže. Předejděte zklamání při prohlížení svatebních fotografií a přečtěte si, jakým chybám v oblečení pro ženicha je třeba se vyhnout. Díky těmto tipům budete mít jistotu, že je ženich oblečený správně, a budete společně tvořit dokonalý pár.

Mohlo by vás zajímat