Bandi radí

Bojíte se maturity nebo závěrečných zkoušek?

Volbou správného outfitu ovlivníte zkoušející ve svůj prospěch

Každý student chce získat maturitní vysvědčení nebo vysokoškolský titul co nejlehčím způsobem. K tomu vám pomůžou nejen znalosti, ale také výběr oblečení. Jak? V případě, že se obléknete špatně, zbytečně se vystavujete riziku, že budete provokovat zkoušející. Pokud naopak zvolíte správné oblečení, zapůsobíte na ně jako naučený muž. Díky tomu vás pak učitelé nebudou zbytečně dusit a ovlivníte je tak, že vám pomohou, i kdybyste něco nevěděli. Přečtěte si, v jakém oblečení uděláte ten správný dojem.

Správným výběrem oblečení ovlivníte zkušební komisi ve váš prospěch

Základem je oblek

Pro oblečení ke zkouškám je důležitý výběr tmavého matného obleku, například tmavě modrého, tmavě šedého nebo černého. Rozhodně se vyhněte lesklému obleku, v tom byste působili příliš okázale a akorát byste zkoušející zbytečně provokovali.

Ideální volba pro studenty – oblek Marquez

V obleku Marquez uděláte u zkoušek perfektní dojem

V elegantním černém obleku vždy zapůsobíte jako dokonale připravený student. Po studiích ho využijete i na pracovní pohovory, do zaměstnání nebo pro nejrůznější společenské události. Oblek navíc dokonale padne mužům jakékoli postavy. Pořídíte si jej totiž ve všech střizích, a to v módním vyštíhleném, mírně vyštíhleném i klasickém rovném.

Pomůže vám i správný výběr košile

Tmavý oblek doplňte bílou košilí. Bílá barva zanechává dojem, že jste muž se smyslem pro pořádek. U zkoušejících vyvolá podvědomý pocit, že jste připravení a naučení. Vyvarujete se tak podezření, že jste přípravu odflákli.

Nezapomínejte ani na vhodnou obuv a doplňky

K tmavému obleku a bílé košili pak zvolte černou matnou společenskou obuv se šněrováním a kožený společenský opasek v barvě obuvi. Pamatujte, žádný prvek oblečení by se na vás neměl lesknout, protože byste mohli zkoušející zbytečně provokovat. Vyvarujte se také pestrých barev u kravat. Doporučujeme vybírat kravaty modré, a to jak ve světlých, tak tmavých odstínech. Jsou to decentní odstíny barev, které zkoušející zbytečně nedráždí. Jen tak budete blíž k získání maturity nebo titulu.

Kde vše nakoupíte?

Pokud chcete mít jistotu, že budete oblečeni vždy správně, navštivte kteroukoli značkovou prodejnu BANDI. Profesionální tým odborných poradců vám rád pomůže s výběrem oblečení tak, abyste byli o krok blíže k úspěšnému vykonání maturitní nebo jiné závěrečné zkoušky. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Mohlo by vás zajímat